DeGuldeflfómaeck ma,sonbentvelzen Banketbakkerij - Chocolaterie Heerlijke boterletters, speculaaspoppen en vele marsepeinartikelen. Leverancier van de amsterdamse paaltjes, ook in luxe dozen. Specialist voor uw zakenrelaties. Scheldestraat 55, Amsterdam - Telefoon 020-794764 I bij de R. A l.) Mededelingen en de post: Er is talent genoeg aanwezig om ook dit seizoen weer hoge ogen te gooien voor het kampioenschap. Veel sukses met jullie werk en... blijf! Pé Mühren (volendam)////Marcel ter Stege, Watermolen 1, Papendrecht heeft te koop: 55 Onze's (schitterend Frans voetbalblad) en V.l. jaarboeken////N.a.v. verschil lende incidenten in ,,De Meer" schreven wij een resumé; Ajax bedankt ons en vreest dat er weinig zal veranderen - Commissaris Berndsen deelt ons mede, dat men terdege nota neemt van ons resumé - een adjudant belt ons pissig op en zegt, dat Ajax het vertikt goede maatregelen te nemen vanwege de kosten en dat ze liever de politie dit vuile werk laten opknappen. Ook hij betreurt de puinhoop op de Marathon tribune tijdens Ajax-Feyenoord////Ronald Koeman Fanclub, L.J. Costerstraat 5-B, Oude-Pekela, 05978-12879, 15 gulden per jaar////Leon Schouten, C.J. Boskerstraat 16 in Hippolytushoef zoekt krantenknipsels van Ajax uit 80/82. Kaarten met handtekening en foto's van vroeger en nu. Materiaal van de F-side ook graag////Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk. Marianne en René Kardurk-Walinski ////Ik ben een meisje van 13 jaar en mijn hobby's zijn voetbal, hockey en Ajax. Wie wil met mij pennen? Verder de groetjes, speciaal aan Gerald, Marco en Jesper. Monique Strijbosch, Akkerweg 39, Milheeze////Zou Aad de Mos die 500 gulden boete ook hebben betaald? Na Ajax-Feyenoord was het nog 50% het team en 50% de trainer!////De groeten aan de Ajax spelers, speciaal aan Gerald en Peter. C. Tomassen uit Zeist. Ga zo door met de Ajacied!////Veel succes en de groetjes, speciaal voor Jesper en Marco. Wie heeft er voor mij een foto of kaart van arnesen in Ajax tenue? Ciska Kroon, De Roggebloem 2 in Zaandam////Sorry voor de eventuele vertraging als gevolg van stakingen en stiptheidsactie's bij P.T.T. en aanverwante bedrijven////Johan Bierens uit Eersel zag op 20 oktober het eerste levenslicht. Arno en Berthy: Proficiat!//// Graag extra aandacht voor Schrijvers in jullie blad! ledereen die plaatjes heeft van hem, kan die sturen aan Marco v.d. Wal, Egelantierpad 5 in Sleeuwijk////lk wil de groeten doen aan Sonny, Gerald, Jan en mijn grootste stuk bij Ajax: Jesper! Nel Dubbelaar, Vreugdeweg 7 uit Katwijk////The Scandinavian Ajax supportersclub seeks Dutch members. We publish every second month a 20 pages magazine, containing photos, results etc. Support Ajax, also in the Scandinavian way! Write for free details to: Ajax SCS (Sund), Lyngveien 10, N-2500, Norway. (Noorse tekst blad!) Ajax Supporter Club of Scandinavian soker flere skandinaviske medlemmer. Vi Publisere hver andre maned en 20 siders bulletin. Den inneholder borser, resultater, tabeller, konkurranser, fotos etc. Skriv etter gratis informas jon til: Ajax SCS (Sund), Lyngveien 10, N-2500 3

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1983 | | pagina 5