De Ajacied ALLERLEI VS# Verschijnt 10x per jaar Nr. 6-1982 Datum postmerk Dat is een tijd geleden! Tien Ajacieden per jaar betekent een lange zomerpauze, die we dan nu weer achter de rug hebben. De W.K. in Spanje, de Tour de France en Wimbledon gaven heel wat afleiding deze zomer en Ajax bereidt zich inmid dels al weer stevig voor op het nieuwe seizoen. De W.K. gaf vele hoogte- en dieptepunten; dankzij Paolo Rossi en z'n makkers werd Italië vóór Duitsland kampioen - prima! Corver zorgde voor een absoluut dieptepunt -er was maar één straf voor Schumacher en dat was de rode kaart. Battiston zit ondertussen met de ellende. Ook Duitsland - Oostenrijk was een bedroevende wedstrijd - de voetbal sport onwaardig. Wat een weelde beleven wij met Ajax iedere week, wat een techniek, souplesse en raffinement. We gaan er weer stevig tegenaan. Hier is de post, wegens de vele kopie ingekort: Veel succes in het nieuwe seizoen, speciaal Wim Kieft en Peter Boeve! J. Rooden- burg uit Middelburg. Alles van Ajax kan ik gebruiken, behalve krantenknipsels. En wie heeft vaantjes uit 1970 t/m 1974? Een goed seizoen toegewenst! Gert Mondria, Vaarkamperengweg 36, Lunteren. Wie schrijft met mij? Ernst Kvapic, Grundsteig 361217, 1160 Wien, Oostenrijk. Gevraagd: L.P.'s 80 jaar Ajax en de plaat Ajax- Panathinaikos. Tel. 03412-4703, Alexander de Graaf, Wildelandweg 4, Nunspeet. Met wie kan ik meerijden naar Ajax? Arthur Verhaar, Goeverneurlaan 222, Den Haag. Wie gaat met mij per trein naar alle wedstrijden van Ajax vanuit Zwolle? En van wie kan ik kopen: Topclub Ajax 1, 2 en 3, Ajax jaarboek 71/72, 72/73, Ajax roemruchte Europa-cup jaren 1 en 2 en de Cupdroom van Ajax? Gert Koopman, H.v. Viandenstraat 10 in Hasselt. Wie pent met mij over Ajax en Johan Neeskens? Sonja Wesselink, Poolsweg 6 in Geesteren (O). Inkie Debois uit Bonheiden wenst alle spelers het beste toe; speciaal Dick, Peter, Sören en Edo. Wie heeft er nog plaatjes voor mij van Ajax en Gerald Vanenburg. Alles is welkom. Jolanda Schotman, Deltalaan 30 in Deventer. Op 2 juli trouwden Rian Schuermans en Paul Beekes. Van harte proficiat en veel geluk! Frank Ahrens, Molenweg 4 in Hierden zoekt VCR Philips banden van Ajax. Hij heeft veel ruilartikelen, te koop arti kelen etc. van Ajax. Ik wil corresponderen met een Ajax fan uit Amsterdam/om geving. Wie heeft er singles van Ajax te koop. Maurice v.d. Venne, Burg. Derkxstraat 4 in Horn (L). Therésienne van Herten, Dorpsstraat 23 in Horn (L) feliciteert iedereen met het kampioenschap. Ze hoopt op een net zo goed seizoen, ook internationaal dit keer. Alle Ajax materiaal is welkom bij haar. Jan Frieling, Voor straat 34 in Nieuweschans heeft krantenknipsels met interviews van Ling, Krol, 1

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1982 | | pagina 3