Allerlei Hallo Ajacieden - we zitten alweer een eind in de januarimaand en hebben de maand van feesten, eten en drinken weer achter de rug. Het gewone leven is er weer en we hopen, dat het voetbal ook gewoon weerz'n gangetje heeft gevonden. Allen nogmaals bedankt voor al jullie wensen en voor iedereen een heel gelukkig 1982. Uit Polen komt erg weinig post door de noodtoestand aldaar - als je dus geen reactie krijgt op brieven, wacht dan rustig af. De post werkt niet goed in Polen en het kan dus wel even duren, voordat je antwoord krijgt. Er is weer censuur, dus pas op met de tekst van je brieven, zodat die niet onze Ajax-fans aldaar in moeilijkheden brengt. De post: Mochten er mensen zijn, die materiaal - zoals krantenfoto's of andere foto's, op stellingen en uitslagen - van Ajax uit de jaren '73 t/m '81 bezitten en hier afstand van willen doen, dan ben ik bereid hiervoor te betalen. B.v.d. R. W. A. Claassen, B. Huet- straat 52-rood, 2032 VL Haarlem Ik zoek video-materiaalvooral van de Finale 1969 Ajax-AC Milaan 1-4, Finale 1972 Ajax-lnter Milaan 2-0en Kw. Finale 1973Ajax-Bayern München 4-0. Wie heeft montageband met nationale en internationale successen? H. D. Berger, Cyprus 22 in 8303 WV Emmeloord Wie heeft voor mij het adres van de Frank Arnesen Fanclub? Ik wil er graag lid van worden. Bovendien wil ik graag ansicht kaarten ruilen. Johnny Janssen, Nieuwwijkstraat 2 in 6598 AT Heyen. Wie heeft elftalfoto's van Ajax met Neeskens of ander (Neeskens) materiaal uit die tijd? Ron Velden, Schepenenstraat 39 in 6463 EJ Kerkrade. Wie helpt mij om m'n plakboek van Willem Kieft vol te krijgen. Alle plaatjes, foto's, interviews, posters enz. van deze super-Ajacied kun je kwijt bij Sandra Hoet, Lonnekerstr. 24 in 2542 TT Den Haag. Ik zoek kontakt met andere Ajax-fans in Schinveld. Ook zoek ik het adres van de Lerby Fanclub. En ik zoek een Ajax-fan om plaatjes mee te ruilen voor het voetbalboek 1982. Roger Beusekom, In de Kweddel 3, 6451 BS Schinveld. Ajax heeft ook in Someren (bij Eindhoven) veel supporters. De aanwezige PSV-supporters worden vakkundig onder de tafel gepraat. De oudste en beste kastelein van ons dorp is Gerrit Wijnen, al 50 jaar fanatiek Ajax-supporter. Veel wedstrijden bezoekt hij en klanten in zijn café hebben het zwaar, als ze niet voor Ajax zijn. In Someren geloven we, dat Ajax met het verjongde elftal en Cruyff weer kan gaan voetballen op internationaal niveau. Enkele jaren geleden werd er bij ons een prins Carnaval gekozen. De gebroeders v. d. Kerkhof kwamen te laat om de wisseling der Prinsen mee te maken. De aanwezige PSV-sup porters kwamen met de Kerkhofjes bij Gerrit Wijnen in het café en via het biljart (én de drank!) werden op een gegeven moment de lampen uit het plafond getrokken. Toen greep Gerrit in: ,,Dat jullie niet kunnen voetballen is oké, maar geen PSV-er mag hier de tent afbreken! Alle Somerse Ajax-supporters hopen, dat Ajax kampioen wordt dit jaar! Henry Tinnemans uit Someren. ,,De Ajacied" verzorgt busreizen naar alle uit wedstrijden. Alle inlichtingen bij H. van Welie - 02159-15699. De reizen gaan vanaf Amsterdam en Hilversum. Alleen bellen ma. en di. van 7-9 uur 's avonds. Koop bij de thuiswedstrijden het officieel programma. U steunt daarmee Ajax en krijgt alle nood zakelijke informatie, die U wenst. Koop dus het officieel programma! Hans Overbeek, Noordzijdseweg 185 uit 3415 RC Polsbroek, zoekt iemand uit Baarn. Op vakantie ont moette hij een meisje, Ajax-fan, en jou zou hij graag nog eens zien. Een gedicht van Mark Roose, J. van Goyenln. 59 uit 4383 XB Vlissingen: 20

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1982 | | pagina 22