Clerqstraat 61 in 7545 VB Enschede. Ik ben een fanatieke Ajax-supporter. Wie wil mij helpen aan oude foto's, posters, LP's van het oude Ajax-elftal van de jaren 70-80? Gert Mondria, Vaarkamperengweg 36 te Lunteren. Te koop gevraagd: Topclub Ajax 1 en 3 van Frits Barend, Ajax jaarboeken (behalve 72-73) van Molenaar en de LP 80 jaar Ajax. W. van de Heide, Schans 58 te 8441 AE Heerenveen. Ga zo verder met de Ajacied - steengoed!!! Een schitterend lied, Joke van de Jagt, maar voor hier te lang helaas - toch bedankt! Janusz Bloch, 50 Nowa Street in 90 030 Lodz in Polen wil graag corresponderen met Ajax-fans. Brief van de maand: Hallo, ik ben een jongen van 12 jaar en een hele grote fan van Ajax. Ik zou graag lid worden van de Ajacied Ik ben een grote fan van Sdren Lerby, en ik hoop dat Johan Cruyff terugkomt. Zelf ga ik naar iedere thuiswedstrijd van Ajax, ondanks het feit dat ik helemaal in Den Haag woon. En als Rijkaard, Kieft, Olsen, Boeve, Vanenburg, Ophof en Silooy ouder zijn, winnen we vast nog wel een keer de Europa Cup 1, 2 of 3. Ik hoop dat Ajax dit jaar kampioen wordt. Maar nou moet ik eten. Daaaaaag. Elie Sinteur, Nijeveenstraat 42 in Den Haag. De groeten aan alle spelers en supporters-vooral de F-Side-van Ron de Bruin uit Zierikzee, want Ajax is mijn glorie, is mijn club. Omdat de feestdagen weer voor de deur staan wil ik even enkele kerst- en nieuwjaarswensen uitspreken, maar eerst nog 2 felicitaties: Dick, beter laat dan nooit, dus nog van harte gefelici teerd, evenals Piet. Verder wens ik alle medewerkers van de Ajacied, 't Ajax-bestuur, alle F-Siders en alle andere trouwe Ajax-supporters een bijzonder prettig kerstfeest toe en een zalig nieuwjaar. Verder hopen we natuurlijk met z'n allen dat Ajax de 2e helft van de competitie net zo schitterend start als in de 1e helft. Ajax is the next champion. Harry Stijns, Wieënweg 14 in Brunssum. Terje Sund, Lyngweien 10, N-2500 Tynset in Noorwegen wil graag corresponderen met Ajax-fans - hij wordt ook lid van de supportersclub. Wie heeft voor mij het programma van Ajax-Haarlem te koop? Ik spaar ze allemaal, doch door de drukte rond Cruyff was het al uitvei Kocht helaas. Loes Martens, 2e J. van Campenstraat 83-1e, 1073 XN Amsterdam G. Koop man uit de Hendrik van Viandenstraat 10 in 8061 CW Hasselt wil graag met iemand uit de omgeving van Zwolle meerijden naar Ajax-wedstrijden, tegen vergoeding. Wie oh wie? Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar wens ik alle spelers en supporters. Ook wensen ik dit de mensen, die het supportersblad „De Ajacied" zo ontzettend goed voor elkaar hebben. M n gedicht: Wees zuinig op Vanenburg, Olsen, Kieft en Rijkaard, Die winnen voor Ajax wel weer de EuropaCup, Dit gaat samen met de lands titel en KNVB-beker gepaard, Want wees eens eerlijk: Ajax is en blijft de beste club! H. Hanekamp uit Deventer. Aan alle Ajax-supporters de allerbeste groeten en van harte welkom aan Johan; dat we op het einde van het seizoen een nieuwe landstitel mogen vieren. Beste groeten vanuit België van Maurice Peeters. Ik ben erg blij, dat Cruyff terug is. De groeten aan een ieder, die van Ajax houdt. Peggy Janssen, Jeroen Bosschstraat 18 in 5702 XP Helmond. Graag zou ik in kontakt komen met een trouwe Ajax-supporter een meisje - tot 24 jaar, om over Ajax te babbelen en alles van Ajax te „bewaren Ik ben bijna 24 jaar, heb een auto, een rustig karakter, ben donkerharig en best leuk om te zien. Schrijf naar Frank Ahrens, Molenweg 4 in 3848 PG Hierden. Verder heb ik veel Ajax-dingen om te ruilen, zoals foto's, boeken en liedjes. Ook wil ik graag in het bezit komen van videobanden vanaf 1978/79, toen Ajax kampioen werd. Als ruilobject heb ik evt. ook nog alle V.l.'s vanaf 1970-1980. AJAX IS DE BESTE! The End. Nog enkele mededelingen: Niet alle post kan meer geplaatst worden, we doen ons best, maar het wordt wel erg veel nu. Allen hartelijk dank voor al de Kerst- en Nieuwjaarskaarten en wensen - BEDANKT! We verkopen alleen kaarten voor thuis wedstrijden, die uitverkocht dreigen te raken en voor Feyenoord-Ajax. Briefje sturen, 4

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1981 | | pagina 6