Berichtjes Originele Le Coq Sportif Shirts Het achtste Amsterdam-voetbaltoernooi wordt volgend jaar gehouden op 13 en 15 augustus. Amsterdam 707 valt daarmee een week voor het begin van de competitie in Nederland en West-Duitsland en een week na het Rotterdamtoernooi. Organisator Jack van Zanten heeft al opties op een aantal mogelijke deelnemers, maar vaststaand tot nu toe is alleen het meedoen vanAjax. Ajax speelt in de winterstop (mogelijk van 3 tot 14 januari) een drietal financieel aan trekkelijke wedstrijden in het Caraïbisch gebied en Zuid-Amerika. Tijdens een trip van tien dagen werken de Amsterdammers in ieder geval een duel af met het natio nale team van de Antillen op Curagao. Verder bestaan er mogelijkheden in Columbia, Venezuela en Suriname te spelen. Op welke uitnodigingen Ajax zal ingaan, is nog niet zeker. Wel staat vast dat de hoofdstedelijke selectie tussen de wedstrijden door steeds weer zal terugkeren naar Curapao. De wens van Henning Jensen om met Aarhus kampioen van Denemarken te worden, is niet in vervulling gegaan. De ex-Ajacied greep met zijn nieuwe club ook naast het UEFA-C up voetbal. Hvidovre won namelijk de titel en Lyngby (drie jaar geleden nog derde divisionist) plaatste zich voor het UEFA-Cuptoernooi. Als het aan Jensen alleen had gelegen, dan had de linksbenige speler nu bij het Spaanse Elche gespeeld. Daar wnoe nij zijn carriere afsluiten. De onderhandelingen werden echter stop gezet nadat Aarhus 250.000 DM voor de 32-jarige Deense international had gevraagd. Dat was de Spanjaarden te gortig. Bovendien is de sportartikelenfirma (Hummel) waarvoor Henning Jensen werkt, nog niet bereid de Spaanse markt te gaan opzoeken. Jensen - die in het verleden ook bij Borussia Mönchengladbach en Real Madrid heeft ge speeld - zal nog een half jaar voor Aarhus uitkomen. HANS JANSSEN Allen schitterende stof, zonder rugnummer. A.F.C. Ajax 75,- Argentinië 75,- Wit broekje 30,-; kousen 10,-. Alleen met shirt te bestellen! Duidelijk vermelden welke maat je hebt - ruilen kan beslist niet. St. Etienne 105,- (met reclame) Tottenham Hotspur 70,- Zeker levertijd van 1 maand of meer! 28

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1981 | | pagina 30