Kaartverkoopregels Voetbalgebrabbel oktober Dit gebrabbel zou eigenlijk over Ajax moeten gaan. Maar pers en TV hebben er a! genoeg aandacht aan besteed. Het is nu wel bekend dat het niet best gaat met A]ax. Blessures van de volgende spelers: Galjé, Hamberg, Ling, Meutstege, Van Geel, Wijnberg, Ziegler, Molenaar. Enfin, dit overzicht gaat een beetje anders. Geen chro nologische volgorde, maar gewoon wat op- en aanmerkingen. De zogeheten BRABBELS. We beginnen bij de A van AZ'67. Deze ploeg leed eindelijk een puntverlies bij Twente. AZ is gewoon een machine geworden. Ten tijde van Ajax' glorietijd was dit uit den boze. Niemand die het daar of over iets anders had. AZ speelt niks anders dan 4-4-2^ Ajax mocht dit een tijd geleden (Ivic) helemaal niet doen. Het systeem werd kapot geschreven. Nu doet bijna iedereen het en is er niks aan de hand. Het is me het wereldje wel Volgen doet alleen dus Feyenoord. Op 5 punten. Feyenoord terug, MVV weg Na de nederlaag bij AZ en thuis van Den Haag verloren te hebben, is de rol van MVV uit- qespeeld Dan misschien FC Utrecht. De Han Berger s zijn naar de derde positie qeslopen Uitschieter was natuurlijk de 3-2 overwinning op en bij PSV. Naar boven qeslopen is ook Willem II. Heel langzaam aan naar een sub-top positie geklommen. Metals klapper de 4-1 overwinning op Groningen. Klappen kreeg Ajax deze maand te verwerken Een echte KO-maand dus. Na vier nederlagen op rij gelukkig toch weer een overwinning. De 2-0 tegen NEC kwam moeizaam tot stand, maar het waren twee punten en nieuwe blessures van Molenaar en Ziegler. De nul was toch ook wel belanqrijk. Het was de eerste van dit seizoen. Onderaan een belangrijke verschuiving. Sparta denderde in vijf wedstrijden tijd van de 18e plaats naar de 11e. Alleen Roda JC wist Sparta te verslaan. Nu is Excelsior ver weqqezakt. Stuivertje wisselen bij de Rotterdammers. Tussen alle onlogische, rare, gekke, onverwachte uitslagen en verhalen werd er nog EC-voetbal bedreven. Hierbij ging het oost-west, thuis-best voor de Nederlanders niet op. De vier aan Duitse tegenstanders gekoppelde ploegen werden uit geschakeld. Wilt u naar een wedstrijd in de ere-divisie, dan zijn de prijzen, inklusief administratie kosten: Ere B/C en Reynolds K/L21,00 Staanplaatsen 7,50 Ere A/Den Reynolds J/M ƒ18,50 Aangetekend verzenden ƒ4,75 (indien gewenst) U stort op tijd het aantal x het bedrag op giro 2302652 t.n.v. DeAjacied, Lunteren. Ook op de bank kan het: 48.85.96.777 t.n.v. T.J. de Groot, Lunteren. Vermeldt duidelijk de reden - wie het eerst komt krijgt de beste kaarten. Naar toppers wil iedereen, dus wees op tijd! Telefonische en schriftelijke bestellingen worden niet meer geaccepteerd, blanko overschrijvingen en girokaarten ook niet, daar deze vaak geen saldo bleken te hebben. Alleen bestellingen met girobetaalkaarten of betaal cheques of eurocheques worden geaccepteerd naast de al eerder aangegeven wijze. We verkopen alleen kaarten voor toppers, die Ajax thuis speelt in de ere-divisie en voor Feyenoord-Ajax. Voor de Europa-Cup verschillen de prijzen, dus dan moet je even bellen voor de prijs of een ruim bedrag overmaken, zodat het verschil geretour neerd kan worden. Met cheques en betaalkaarten heb je geen problemen hiermee; die stuur je rechtstreeks naar ons toe en je krijgt de kaarten. Denk dan wel aan het maximum bedrag. Het zal even wennen zijn, maar we houden ons hier nu scherp aan. Dus volgt het in ieder geval op, wil je kaartjes blijven bestellen via ons.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1980 | | pagina 31