F-Side Corner De Post: Beste Ajacieden en F-Siders, Het is alweer de tweede keer, dat ik in de Ajacied schrijf. De F-Side heeft 18 oktober jl. een erg geslaagde voorwedstrijd gespeeld, die bij de meesten van de F-Side goed is overgekomen. We verloren met 3-0, maar iedereen was enthousiast en daar gaat het om. Het heeft zonder meer de kontakten tussen de F-Side en het G.V.B. verbeterd. Na de wedstrijd werd er nog met een bord aandacht voor de F-Side gevraagd en werden er ballen het publiek ingeschoten. Op het bord stond: We love Ajax, We love the F-Side and Ajax the Champion. De F-Side wil sfeer in het vak, wil altijd naar een goed en positief voetballend team kijken en wil samen met de spelers ieder jaar kampioen worden. Na deze geslaagde match maakte het grootste gedeelte van de F-Side zich al op voor Bayern München-Ajax. Ik ging met Cola beest, Lola, Muis, Martin beest, Ruut de Reijke, Peter en Eddie van Mameren en Richard Sickman dinsdagnacht met twee busjes richting München. Onze gedachte: erg veel gein en een beetje resulaat. Dankzij de snel genuttigde biertjes kregen we een lacherige, melige sfeer; snel ging het wel en de andere busjes zagen we pas in München weer. De geestdrift van onze gekrulde en solide chauffeur Lola was zo erg, dat we hem aan z'n haren moesten trekken om te stoppen voor een bak koffie. Raststattes zag hij zogenaamd niet of hij was net aan het inhalen. Bij een raststatte trokken we feestelijk gekleurde ballonnen, die we opbliezen en buiten de auto hingen. Om 11 uur waren we in München en helaas waren alle hotels vol. De auto hebben we bij het stadion gezet en per taxi zochten we een Bierstube op. De moffen ontvingen ons niet als vrienden, maar daar hadden we dan ook geen enkele behoefte aan. Tijdens de wedstrijd waren er ook nogal wat incidenten met moffen. Na de wedstrijd vonden we buiten München een slaapplaats voor 18 Mark p.p. Het hotel werd opgevrolijkt door een stel losgeslagen humoristen, die met geld smeten. Na het ontbijt zijn we richting Nederland vertrokken; ballonnen in de vorm van bananen, rattekoppen, likijsjes enz. werden weer buiten de auto gehangen. Het omkeren van een schaaltje salade vond de gastvrouw Schweinerei; wel, dat vinden wij de moffen ook! Lola kreeg daar dus geen cola meer. Aan de ballonnen gaven we 150 Mark uit; dat merkten we pas thuis. Alle Ajax supporters die in München waren: Bedankt voor jullie steun. Hi, Ha, Ho. Bayern geht einmahl K.O.! F.T.K. 24

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1980 | | pagina 26