F-Side Corner Hallo F-Siders, het is stil zonder jullie in de Meer. Vakantie - rust - ik begin alweer uitte kijken naar het Amsterdam-706 toernooi en de oefen wedstrijden van Ajax. Allemaal erg veel mooi weer deze zomer, een fijne tijd en tot ziens eind juli/begin augustus! Erwin Stokkel, Lekstraat 24-1 e, 1079 EP Amsterdam, zoekt programma's van de uitwedstrijden van Strasbourg-Ajax, Beker Feyenoord-Ajax, Bekerfinale 1979 FC Twente-Ajax, programma's van alle mogelijke wedstrijden vanaf 1970 tot 1980. Wie heeft er nog een kaartje van Nottingham Forest-Ajax? Alles tegen betaling. Schrijf naar Zenon Zabagto, UI. Sienkiewicza 29/2, 58-310 Szczawno Zdroj, Poland. Achter het IJzeren Gordijn is het beslist geen lolletje en brieven in het Engels vindt deze felle Ajax-supporter zeker leuk; hij is 15 jaar oud. Wie heeft te koop Ajax poster 1971-1972 met de cups? Ook reklame- foto's gevraagd voor Ricardo Moniz, Ooievaarsakker 15, 5632 WK Eind- Tscheu La Ling Fanklub, Willem de Clerqstraat 61, 7546 VB Enschede. Bedankt Rik!!! Beste Simon, 'k schrijf je dit gedicht, nu je eventjes bent weg gezakt. Man, hou toch die lach op je gezicht! Want ik weet: als je de leuning pakt, en uit het dal de berg beklimt, je weer snel de ouwe Simon bent, als je maar traint, totdat je glimt, en Nederland je klasse weer herkent. Je bent de eerste niet die valt, je zult ook niet de laatste wezen. Zet door man, tot het straks weer schalt: Simon, Simon, kijk die knaap eens racen. Ja, raak die bal maar weer als weleer, straks ben je weer geheel herboren, dan jubelt 't stadion De Meer: Hup Simon, en je zult weer scoren! Max Pos, Gersteveld 151, Veenendaal. Programma Ajax-Nottingham zoekt Koos van Zandbergen, Burg. van Leeuwenlaan 28-3e in Amsterdam-Slotermeer. Ook boeken, LP's, sjaals, petten, enz. enz. Edwin Lugt uit de Algarve in Portugal groet al z'n maten bij de F-Side en wenst Ajax een goede kompetitie-start toe. hoven. 32

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1980 | | pagina 34