ÜSP 5 F-Side corner Op 22 april 1980 is geboren de zoon van Ellen en Wim Meutstege: PAUL. Van harte, Wimü Proficiat, Ellen! Arie, jij ook bedankt voor de afstanden met jouw motor om naar ons toe te komen. Je blijft altijd welkom bij ons! Fam. G. de Boer - Amstelstraat 18 - Den Helder. Al zeven jaar kom ik nu bij Alax en bepaalde punten kunnen mijns inziens beter: 1) Het score-bord werkt slecht - waarom ook niet tussenstanden bij andere wedstrijden erop geplaatst? 2) Wanneer merken wij eens wat van de sponsors, die Ajax heeft? Wordt er nou nooit eens gepraat over het overkappen van de staantribunes? 3) Topwedstrijden in eigen stadion - dan is er sfeer en winst mogelijk. 4) Van iedere speler posters zoals nu van Simon Tahamata. W. van Benthem - Zaandam. Punt 1 en 2 staan in de aandacht bij het bestuur-punt 3 is financieel helaas onverstandig, Ajax is een bedrijf en geld is er nodig om een huishouding als die van Ajax te kunnen laten draaien (red.). Bedankt voor jullie fantastische kaartenservice! Ik heb een cassette-bandje te koop met daarop een gedeelte (15-20 min.) van de wedstrijd om de Europa-Cup I van 1972: Ajax-lnter. Tonny van den Brandt - Th. J. Rijkenstraat 9 - 5154 AJ Elshout. In deze zware weken voor de Ajacieden alle succes toegewenst, speciaal voor Martin van Geel uit Poirle. Martin, toi, toi, toi bij Ajax. Ton van Gestel. Wegens enorm ruimtegebrek aangeboden: 40 programma's, waaronder 20 Ajax programma's en Racing-Strasbourg - Ajax en Leeds United - Ajax. Verder programma's van meerdere uitwedstrijden van Ajax! Unieke aan bieding voor de verzamelaar! Voor de hoogste bieder. Harry Timmer - Troelstralaan 44 - 7204 LE Zutphen - 05750-25210. Hallo F-Siders en Ajacieden!!! Bovenstaand de post van de afgelopen tijd; wat dat betreft was het rustig. Evenals het eerste elftal slepen ook wij ons voort naar het eind van het seizoen. De kaartverkopen (vooral Nottingham Forest) zijn chaotisch geweest en bij Ajax-Nottingham Forest hebben we voor het eerst in 7 jaar mensen moeten teleurstellen, omdat we niets meer hadden. Ook komen velen altijd op het nippertje, wat normaal wel lukt, maar nu niet meer ging. Het is een waar gekkenhuis geweest en het is best mogelijk, dat er iets is misgegaan. Schrijf uw vragen en klachten naar ons en ze worden behandeld. We hebben tijdelijk een gigantische achterstand gehad in de postbehandeling, maar menen nu weer aardig bij te zijn. In dit blad geen interview vanwege onze tijdnood - in het volgende blad een interview met Bobby Haarms! Kopie voor het volgende blad moet vóór 5 juni binnen zijn. Sterkte bij de bekerfinale tegen Feyenoord - Indien je Ajax sjaals en vlaggen bij je draagt, ga dan met de grote groep mee, dan loop je er georganiseerder bij en als groep ben je

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1980 | | pagina 7