Tonny van de Brandt, Th.J. Rijkenstraat 9, 5154 AJ Elshout, zoekt boeken en/of foto's van het gouden Ajax in de seizoenen 1968-1969 t/m 1976-1977. Prijsopgave sturen s.v.p. R. de Jong, Maaslaan 11 in Bolnes wil ruilen en/of kopen allerlei dingen over Ajax, Krol, Cruyff en Neeskens. Hartelijk worden we met de double gefeliciteerd door de supportersvereniging van F.C. Vlaardingen. Ze spreken de hoop uit, dat Ajax komend seizoen de E.C. I. erbij voegt! Graag Theo van de Rijt, een echte Ajacied, trouwt op 6 juli met Annie Loeffen. Een erg fijn huwelijk wensen we jullie uit de grond van ons hart toe! Hans van de Steen, een felle Ajacied en een echte ledenwinner, gaf ons dit door (al vóór de kaart). Die erg aardige jongen, hè, in de vorige Ajacied, die iemand uit de omgeving van Eindhoven zoekt om mee te rijden naar thuiswedstrijden van Ajax en die bereid is de reiskosten vanzelfsprekend te delen, die gozer is geen 33 jaar, maar 23 jaar oud. Hij is nu een erg tevreden Ajax-fan, nu dit gecorrigeerd is. Jammer, maar hij moet nu natuurlijk wel reacties krijgen van autobezitters! Zo n knul van 23 jaar oud kan onmogelijk naar Eindhoven afreizen om P.S.V. te gaan bekijken. Hij is gezond en wil naar Ajax, want hij heeft het hart op de goede plaats zitten. Kom op, schrijf hem op de Oude Kerkdijk 48, 5672 HW Nuenen of bel hem na 18.00 uur op nummer 040-831415. Verder allemaal de hartelijke groeten en succes voor Ajax namens Pieter Meulendijks, want dat is zijn naam. Help hem - ik reken op jullie! Qua werk zitten we inmiddels met een achterstand; dat hebben velen al kunnen merken aan de lange tijd van wachten. Kijkend naar de omringende supportersverenigingen, die een presentatiegids uit brachten, is P.S.V. de supportersvereniging met de grootste ledengroei: zo'n 50 stuks erbij. Wij hadden dus ook zoiets verwacht, doch het drievoudige hiervan is al gepasseerd inmiddels. Een goed teken, maar voor ons even poot-aanspelenNieuwe leden worden goed ingeschreven, d.w.z. met ingang van de eerste van de maand, die volgt op de maand, waarin ze hun lidmaatschapskaart ont vangen. Geduld is en blijft een schone zaak, Ajacieden Geen artikelenlijst deze maand - het meeste is volledig uitverkocht en in bestelling. Bestel geen vlaggen, vaantjes (ƒ4,--), sleutelhangers of foto's van Everse meer, want dat duurt wel een paar maanden. Enkele andere foto's zijn ook uitverkocht, maar in de maak - zal een paar weken duren. Op de persdag nemen we van iedere speler een nieuwe foto in Ajax-tenue - eind augustus hopen we deze te kunnen aanbieden. Artikelen kunnen niet schriftelijk worden besteld of per telefoon; uit sluitend per giro of bank. We hebben geen andere artikelen dan die je regelmatig in De Ajacied vindt; dus ook geen shirts e.d. Erg veel leden blijven overdag bellen - in dit blad heeft nu al vele malen het verzoek gestaan, dit niet te doen, dus hou daar eens mee op. Ik heb een baan en 's avonds na 7 uur kun je me bereiken meestal. Wel even naar me vragen, als er iemand anders opneemt. Werk mee alsjeblieft! AJAX KAMPIOEN EN BEKERWINNAAR 16

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1979 | | pagina 18