jongen klapt op m'n knie en er kwam weer bloed doorheen. Die dokter zei toen, dat als het nu nog een keer zou gebeuren, hij zou gaan snijden, ergens vlees weghalen, dus ik trainde toen niet meer. Na vijf weken begon ik weer met over poortjes te springen en toen ver draaide ik m'n ruggewervel. Zo'n vijfentwintig keer ben ik toen bij Salo Muller onder behan deling geweest, die letterlijk alles heeft ge daan, tot acupunctuur toe. Doordat ik last hield, stuurde hij me door naar zo'n bottenkra- ker, die me drie keer heeft gekraakt en nu heb ik geen last meer. Wel een beetje stijf nog, maar met een kuurtje en wat oefeningen raak ik dat ook wel weer kwijt. Het maakt me weinig uit, waar ik speel, als het maar rechtsback of voorstopper is. Voetbal len vind ik heerlijk en het beste gaat dat op die plaatsen. Zakelijke belangen bij het voet bal heb ik verder niet momenteelAls je van je hobby je beroep kan maken, dan is dat toch heerlijk? Bovendien kan je met deze hobby toch een leuke hap geld verdienen. Dit eerste jaar wacht ik rustig af, hoe alles loopt en vol gend jaar wil ik wel weer wat gaan leren. Mid denstand of textiel, zodat ik dan een zaak kan gaan beginnen. Net verleden week ben ik F-SIDE CORNER. \JG rondgekomen met Adidas en samen met Kaiser, Pen en Cramer ga ik daar nu tekenen en halen we alles op. Het duurt wel allemaal erg lang, maar dat komt ook, omdat je er bijna nooit bent. Adidas is erg actief, maar bij Ajax staan van Dord en Jager bij Quick onder contract en Arnesen, Lerby, Erkens, Schoenaker en Clarke bij Puma. Ik hou van allerlei soorten muziek, als het maar geen klassiek is. Reggae vind ik lekker, top-40 muziek verder, maar beslist geen punk. Een hobby van me is biljarten, le zen en puzzelen thuis. Hier is het spelershome tussen de trainingen door en na de wedstrijden kan je fijn biljarten en een beetje flipperen. Echt onder m'n auto sleutelen trekt me niet aan, wel hem goed wassen en stofzuigen. Zo'n mo tor uitelkaar halen is wel gemakkelijk, maar inelkaar zetten heel wat anders. Ik hoop ge woon, dat ik het hier naar m'n zin heb en wens jullie succes met jullie supportersvereniging." Oké Piet, jou wensen we ook veel succes bij Ajax en bedankt voor je tijd voor "De Aja- cied". Je bent nog jong en je komt er wel. Het is een verademing enthousiaste jongens te zien lopen, die echt gretig naar de bal zijn en beseffen, dat het publiek, waar jullie allemaal van afhankelijk zijn, totale inzet waardeert! Dear Tjeerd, Very much I would like to have my name in your magazine. I am a young boy from Denmark and I want to correspond with a Dutch fellow. I'm a very great fan of soccer, specially of Ajax. I would like to change all kind of items and I'm also willing to pay for nice things. You can write me in English or German. With sportgreetings, Christian Jensen, Kalundborgvej 314200 Slagelse, DENMARK. Oké lui, schrijven maar aan deze landgenoot van Frankie Arnesen en S^ren Lerby. Hallo Tjeerd, Hast du oder ein Mitglied der "Ajacied" Lust, dich mit mir in Sachen, Souvenirs mit mir auszu- tauschen und zu schreiben? Würde mich sehr freuen, von dir Post zu bekommen Hast du keine Lust, so gebe meine Adresse bitte einem anderen Schreibfreudigen Ajax-fan weiter. Es grüsst Dich Steffen Andritzke, DölIstadtstrasse 31, 53 Weimar, D.D.R. Helemaal van achter het IJzeren Gordijn en gek van Ajax en Nederland. Kom op: SCHRIJVEN!!!!!!! M. Brilleman, Lauernessestraat 14-2e, 1061 EZ Amsterdam, loopt stad en land af voor posters of foto's van Ajax. Alle aanbiedingen zijn welkom. Hij zoekt deze attributen voor z'n twee Limburg se neefjes. 7

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1979 | | pagina 9