DE AJ AC IE D DE AJ AC IE D DE AJ AC IE D Verschijnt 10 x per jaar Nummer 3 - 1979 d.d. maart 1979. Inhoud o.a. Interview Piet Wijnberg Een avondje P.S.V. F-side corner. In de vorige Ajacied stonden de gegevens van de A-contractspelers vermeld. Inmiddels hebben wij van 3 spelers een adreswijziging ontvangen. De juiste adressen luiden als volgt: J.T.H. Erkens Dodaarslaan 130 Vinkeveen. W.J. Meutstege Fagelstraat 9 Leiden. S.M. Tahamata Geerteveld 66 Koog a/d Zaan. Op le Paasdag (15 april) speelt de Ajacied mee in het zaal voetbal toernooi van Fanclub "De Eagles uit Deventer. Wij zijn nu voor de 4e achtereenvolgende keer uitgenodigd en hebben aan deze uit nodiging graag gehoor gegeven. Dit toernooi dat ieder jaar op le Paasdag gehouden wordt, zal worden bijgewoond door acht ploegen. De wedstrijden zullen gespeeld worden in de IJsselhal in Deventer. Om 10.00 uur wordt het startschot gegeven en om ca. 4.00 uur wordt de finale gespeeld Wij hopen dat onze leden massaal naar de IJsselhal zullen trekken om onze supportersclub sportief te steunen. Ter informatie: op 22 april a.s. zullen wij met ons zaalvoetbalteam deelnemen aan een door Sportclub Essen te organiseren zaa I voetbal toernooiOver de afloop hiervan zullen wij u in de volgende Ajacied informeren. a 1 Onze eerste busreis naar een uitwedstrijd dit seizoen is een groot succes geworden. De mensen wa ren erg enthousiast en de meesten hebben zich al opgegeven voor de volgende reis. Het is de be doeling om iedere uitwedstrijd dit seizoen verder te bezoeken. Opgeven kunt u zich bij iedere thuiswedstrijd van Ajax bij ons verkooppunt aan de Diemenzijde. Aldaar aanwezige borden zullen u verder wegwijs maken. Bij overboeking van de bus zullen de leden van de supportersvereniging voorrang genieten. Binnen niet afzienbare tijd zult u een boekje in de bus krijgen met als titel "Presentatiegids Supportersver. Ajax". Het reclamebureau Inter uit Groningen heeft zich bereidverklaard dit boekje voor ons te realiseren. U kunt hierin alle informatie over De Ajacied aantreffen. De overige van de 15.000 oplage zullen bij een van de thuiswedstrijden van Ajax aan het publiek worden uitge deeld HOE WORD IK LID VAN DE AJACIED? Vul onderstaande bon in, stuur deze naar "De Ajacied", Mielweg 52, Lunteren. U krijgt dan in formatie thuisgestuurd. Heeft U zoveel vertrouwen in Ajax en ons, dat U geen informatie wilt, maar direct lid wilt worden, maak dan 20,over op postgiro 23 02652 t.n.v. De Ajacied Lunteren. U krijgt dan Uw lidmaatschapskaart snel thuisgestuurd. Naam Adres Plaats Geld is overgemaakt/ik wil eerst informatie. Doorhalen wat niet van toepassing is.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1979 | | pagina 3