Dat de N.O.S. via een luttel bedrag toegang krijgt tot de stadions, is altijd al een doorn in het oog geweest van dhr. Jaap van Praag. Ton Harmsen zit wat dit betreft op dezelfde golflengte. Of de N.O.S. moet meer gaan dokken of moet gewoon geweigerd worden bij het Ajax-stadionDat zou het tekort aan toeschouwers wel eens op kunnen heffen. De speaker bij Ajax is ongeschikt voor dit werk, weet de mensen niet aangenaam bezig te houden en reageert totaal verschrikt op een closetrol. De ziek is bij tijden hopeloos verouderd. Het electronischscorebordwordtongelooflijkamateuristisch bediendof werktniet. Bij zowel P.S.V. als bij Feyenoord krijgt het publiek uitstekende muziek (de laatste hits) voorgeschoteld en via een vlot te speaker en een goed draaiende muurkrant wordt men aangenaam beziggehouden. We hebben de ze zaak al eens eerder aangekaart en vinden het nu de hoogste tijd, dat hier iets aan gedaan wordt want zo kan het niet langer. Bij toppers moet je bij Ajax vroeg aanwezig zijn, anders kan je ruzie gaan maken over een plaats of op een trap naar de staantribune platgedrukt luisteren naar het geluid van de wedstrijd. Genum merde stoelen zouden een hoop ergenis wegnemen, evenals een overdekte staantribune. Dan moet dit wel financieel haalbaar zijn natuurlijk. Ons eerste elftal moet wanprestaties als bv. tegen N.A.C. ten koste van alles voorkomen. Niet alleen de trainer kan hierop aangekeken worden. Het handjevol publiek, dat er nog zit, jaag je zo wel vlot weg De vuile was moet binnen gereinigd worden en niet naar de pers gebracht worden. Daar hebben we bij J. van Praag ook altijd voor gepleit, maar nu wordt het echt te gek. Brom en bv. Clarke kun nen onder een dergelijke druk toch onmogelijk een behoorlijke prestatie leveren? En wie is er dan verantwoordelijk? De manier, waarop Ruud Krol, een fantastische prof en de beste voetballer van Nederland, de laatste weken behandeld wordt, is ver beneden peil. Voor het oog van miljoenen noemt dhr. Harmsen hem een simulant en spreekt z'n twijfel uit over de blessure, daarna ziet hij Krol liever vertrekken om nog wat geld op te leveren, dan weer wordt hij onwillig genoemd en daarna verwacht men nog van hem, dat hij positief en gemotiveerd gaat meewerken aan de tech nische leiding. Krol, Ling en Schrijvers zitten op de wip - voor ons onbegrijpelijk en onaanvaard baar Dit waren zomaar enkele punten, die we even kwijt wilden. Er zullen er ongetwijfeld meer zijn. Als supportersvereniging voelen wij ons niet geroepen om verdere kritiek te uiten, hoewel boven staand artikel uitsluitend opbouwend bedoeld is. We willen een goede, vol met vechtlust zittende spelers-selectie, we komen voor een fijn kijkspel en klasse voetbal Iers, zoals bv. Tscheu La Ling, die een show kan brengen. Ajax heeft wel meer stormen overleefd, zodat we ondanks alles toch vol vertrouwen de toekomst tegemoetgaanAjax is en blijft onze glorie - onze club. Grappig was het om dhr. Zwartkruis tevergeefs in de presentatiegids van de P.S. V.-supportersver eniging te zien zoeken naar de opstellingen. Dat boekje verdween dus vlug van het toneel en hij maakte dankbaar gebruik van mijn programma. Jullie reacties blijven welkom op Mielweg 52, Lunteren. Tjeerd 0

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1979 | | pagina 12