Hieronder volgen enkele mededelingen voor hen die een of meer uitwedstrijden met ons mee willen reizen Wat wij zoeken zijn mensen, die regelmatig vanuit Amsterdam en omgeving de uitwedstrijden be zoekenOm niet in de kosten te komen, hebben we per rit gemiddeld 38 personen nodig. Voor deze reizen kunt U zich bij iedere thuiswedstrijd van Ajax opgeven bij de bestelbus van De Ajacied, standplaats op het stadion tussen de vakken D en F aan de Diemenzijde. Het is ook mogelijk door de week te reserveren. U kunt dan telefonisch contact opnemen met de Heer H.K. van Welie, Libellemeent 102, Hilversum. Tel.: 02159-15699. Wij vragen U vriendelijk doch dringend vooral 's avonds na 19.00 uur te bellen. Om onnodig bellen te voorkomen, volgen hier nog enkele gegevens: - De bus zal nimmer van zijn route afwijken om mensen op te pikken. Per wedstrijd zal worden be keken, waar er gestopt gaat worden. Mededelingen zullen in iedere Ajacied worden gedaan. - Het is wellicht overbodig te vermelden, dat wij van U verwachten dat U op tijd op de afgespro ken plaats staat. - Bij lange reizen zal er een koffiestop worden gehouden. Dit geldt dan voor zowel de heen- als de terugreis (koffie wel voor eigen rekening). - Op onze heenreis wordt er telkens een verloting gehouden met leuke prijzen. - Indien wij bij verre uitwedstrijden niet op tijd terugzijn om studio-sport te zien, kan er op verzoek naar een portabel TV in de bus worden gekeken. - Er kunnen geen kaarten voor uitwedstrijden worden besteld, zonder bijbehorende busreis. Wilt U toch kaarten, maar geen busreis, dan verwijzen wij U naar de alom bekende voorverkopers. Zie advertentiepagina elders in dit blad. - Het aantal zitplaatsen, dat wij van de tegenpartij ontvangen, is weieens minder dan wat wij gevraagd hebben. Wij kunnen U dan ook niet altijd een zitplaats garanderen. Dit geldt voor de uitwedstrijden tegen AZ'67 en PSV. Voorlopig gaan wij naar een viertal wedstrijden, te weten Go Ahead - Ajax, PSV - Ajax, FSC - Ajax (beker), en Feyenoord - Ajax. Op het moment van het schrijven van dit artikel zijn de wedstrijddagen bij ons nog niet bekend. U kunt zich natuurlijk wel alvast opgeven voor een of meer wedstrijden Voor Go Ahead Eagles zijn de prijzen reeds bekend: Bus zitplaats 132,50 Bus staanplaats 125, Vertrektijd Ajaxstadion (Diemenzijde 11 .00 uur, Bussum 11 .30 uur, Hilversum 11 .45 uur). Indien er 's avonds gespeeld wordt dan zijn de vertrektijden als volgt: Vertrek Ajaxstadion 17.00 uur, Bussum 17.30 uur, Hilversum 17.45uur. Dit geldt ook voor de wedstrijd tegen PSV. De busprijzen voor PSV, FSC en Feyenoord zijn exclusief kaartje resp. 18,32,50 en 17,50. Wenst U nog meer informatie over onze supportersreizen, bel dan 's avonds 02159 - 15699 en vraag naar de Heer H. van Welie. DE BUSCOMMISSIE. LEDEN-VERZOEKHOEK Sinds enige tijd ben ik voor mijn pleegkind in Indonesië op zoek naar posters van Krol en Cruyff. Ik heb het overal geprobeerd, maar niemand kon mij helpen. Via Ajax ben ik naar De Ajacied verwezen. Ik zou U daarom ook willen verzoeken, als het mogelijk is, in Uw clubblad te vragen of één van Uw leden mij aan deze posters kan helpen. Bij voorbaat mijn hartelijke dank. MejJ.A. van den Berg, Beukenstraat 12, Den Haag. Tel.: 070-460965. Wie kan mij helpen aan een video-band (V.H.S.) van de drie Europacup-finales van Ajax? S.v.p. contact opnemen met T van Genderen, Hoffmanstraat 1,4143 BE Leerdam Tel03451-3709 2

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1979 | | pagina 4