hoogste en een speler wil hier graag in spelen, ledereen, die in staat is Oranje te bereiken, moet je in staat stellen hier ook in te komen. Met alle mogelijke kwalijke gevolgen van dien, maar je mag het beslist niet tegenhouden. Ik zal het een speler zeker nooit afraden. "DE MEER" - Olympisch Stadion??? Ik speel liever in het Ajax-stadionIk weet niet, of je punten verliest, als je in het Ol.St. speelt, maar in "De Meer" moet je gewoon je thuiswedstrijden spelen; dit is je eigen stadion. Mocht je nu een dusdanig belangrijke wedstrijd krijgen, dat je zoveel meer publiek verwacht, nou ja - oké, dan moet je misschien een keer uitwijken, maar normaal moet je in je eigen stadion spelen. Voor een ieder, die bij het voetbal betrokken is, is het wel fijn, om op zaterdagavond te spelen. Je hebt dan een extra vrije dag. Anders heb je geen vrij op zon dag en zaterdag moet je je ook rustig houden of al vertrekken naar de plaats van de wedstrijd. Voor ons is de zaterdag een betere oplossing, maar of het publiek het fijn vindt? Speel je uit een eind weg, dan kunnen je eigen suppor ters, die met de trein zijn, natuurlijk niet meer terug, maar dat zijn er nooit duizenden. Verder zijn er bussen en auto's om je evt. te vervoeren. Of ze gaan daar lekker een avondje uit en blijven daar slapen! Die steun van je supporters bij uitwedstrijden spreekt toch wel aan, ja. Dat merk je beslist wel; als ze zich maar netjes gedragen! TRAINING In mijn aanpak tussen Sparta en Ajax is niet zo veel veranderd, dacht ik. Het zijn beide gere nommeerde ploegen, hier wordt alleen inten siever getraind omdat hier full profs bezig zijn, in tegenstelling tot bij Sparta. Daar zit wel het verschil in, uiteraard. Ze worden er goed voor betaald, dus er moet ook goed gewerkt worden. Je publiek betaalt voor een hele wedstrijd, dus ik pres het team wel om tot de laatste minuut door te gaan. Het moet mogelijk zijn om tot de laatste seconde voluit te gaan en dat prefe reer ik, daar sta ik voor. Een paar dagen rust is voldoende om weer voluit een wedstrijd te kun nen spelen. Het publiek moet winnaar zijn!" Bedankt, Cor Brom, voor dit interview en voor alles, wat we tot nu toe van Ajax al mochten zien en meebeleven op de Nederlandse velden. We wensen u ontzettend veel succes toe bij Ajax en hopen met u vele successen mee te kun nen maken. Want u weet het: Ajax is onze glo rie - Ajax is onze club. "VOORVERKOOP" AJAX - LAUSANNE SPORTS "VOORVERKOOP" Ajax zal, in verband met de wedstrijden uit de tweede ronde van het toernooi om de UEFA-beker, twee ontmoetingen naar zaterdag verschuiven. Het gaat om het competitieduel met Feyenoord (28-10 - kaartverkoop elders in dit blad) en de bekerwedstrijd tegen Eindhoven (14-10), die beide in het eigen stadion zullen worden gespeeld. Mede dankzij het spelen in ons eigen stadion "De Meer" bereikte Ajax op weergaloze wijze de volgende ronde van de UEFA-cup. Op papier een gemakkelijke tegenstander, maar laten we vooral waken voor onderschatting! De thuiswedstrijd vindt plaats op 18 oktober; elders in dit blad de aanbieding van Neckermann voor de uitwedstrijd op 1 november. Omdat dit blad bij u in de bus glijdt op een tijd, dat het niet meer mogelijk is kaarten-te bestellen, hopen we, dat u dit al vanuit uzelf heeft gedaan per telefoon. Haalt Ajax de volgende ronde, dan worden die wedstrijden gespeeld op 22 november en 6 december a.s. Wilt u kaarten, bestel deze dan tijdig. Telefonisch, 08388-2234, alleen 's avonds tussen 7 en 10 uur, vra gen naar Tjeerd. Of schriftelijk via Mielweg 52 te Lunteren. Zij, die een giro of bankrekening hebben, kunnen een cheque of overschrijvingsformulier sturen, blanco, dan vullen wij dit wel in. De kaartverkoop is een service van ons, bestel dus op tijd, anders lukt het echt niet! Bij de kaart verkopen elders in dit blad gelieve u zich te houden aan de data. Voor vragen of problemen: bel even en misschien kunnen wij dan helpen. Twee dagen voor een bepaalde wedstrijd hebben wij echt geen kaarten meer; bellen heeft dan ook geen zin. Verder verkopen we alleen kaarten voor drukke wedstrijden; gewone competitiewedstrijden heeft geen enkele zin, bij de kassa zijn voldoende kaarten te krijgen. We zien u toch ook bij Ajax-Lausanne Sports?????? 6

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1978 | | pagina 8