DE A J AC I E D DE A J AC I E D DE A J AC I E D Verschijnt 1 0 x per jaar Nummer 9 - 1 978 d .d oktober 1 978 Inhoud o-a.: Interview Cor Brom Interview Wim Meutstege Kaartverkoop Ajax-Feyenoord en Ajax-Roda Reis met Neckermann naar Lausanne. Aan de op 31 augustus jl afgetreden Ajax-voorzitter werd door het Ajaxbestuur op 29 september een afscheidsreceptie aangeboden. Het is een zeer druk bezette receptie geworden en dhr. van Praag was zichtbaar ontroerd door de vele aangeboden cadeaus en bloemstukken. Onder de talloze sprekers be vond zich o.a. oud-scheidsrechter Frans Derks, die van Praag zijn onlangs verkregen gouden fluit aanbood. Door Amsterdams burgemeester Polak werd van Praag geridderd en kort daarna spelde dhr. Fischer (lid ledenraad) hem het Erevoorzitterschap op. De laatste Erevoorzitter was dhr. M. Kool haas. Als laatste spreker trad de huidige voorzitter dhr. T. Harmsen op, waarna dhr. van Praag zijn slotwoord hield. Heer van Praag, ook namens De Ajacied hartelijk dank voor hetgeen u voor Ajax heeft gedaan. Wij wensen u nog een lang en gezond leven toe. Op 4 oktober jl. zijn Ellen Kley en Wim Meutstege getrouwd. Van harte gefeliciteerd en ook jullie veel succes in de toekomst gewenst. Hun nieuwe adres zal zijn: Fagelstraat 9, 2334 av Leiden. Dit blad is eigenlijk te laat verschenen om diverse kaartverkopen goed te laten verlopen. Indien overmaken per giro te laat mocht zijn, kunt u wellicht beter uw kaarten alvast telefonisch bestel len bij De Ajacied te Lunteren. Echter alleen 's avonds tussen 7 en 1 0 uur. Beslist niet overdag bellen. U kunt uiterlijk bestellen tot 1 0 dagen voorde wedstrijd. Daarna kunnen wij helaas niet meer aan uw vraag voldoen. Het betreft hier de wedstrijden Ajax-Feyenoord en Ajax-Roda. Tel 08388 - 2234. Wees dus op tijd Na de teleurstellende uitslag in Bilbao kwamen de Spanjaarden naar het Ajax-stadion om daar een Ajax (en publiek) aan te treffen, dat de spelers en supporters van Bilbao nog lang zal heugen. Wat was dit een geweldige wedstrijd en waar haalde Ajax de lucht vandaan. Er waren momenten, dat je echt het Ajax van weleer kon vergeten. Erg leuk voor de sympathieke Ray Clarke, dat juist hij voor twee goals mocht zorgen, die Ajax op gelijke voet brachten met de Spanjaarden. Trouwens, de schitterende omhaal van Lerby, waaruit hij Ajax' derde goal scoorde, mocht er ook wel wezen. Ajax maakt dit seizoen duidelijk reclame voor het Nederlandse voetbal Laat daarom ook uw gezicht weer eens zien in "De Meer". Alleen door massale steun van de supporters kan Ajax wat presteren in de competitie en de Europacup. DENK AAN ONZE ADVERTEERDERSZIJ DACHTEN OOK AAN U!

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1978 | | pagina 3