zijn: 29-07 Noordwijk - Ajax 1-4 30-07 Longa - Ajax 1-8 01-08 Bochum - Ajax 2-2 02-08 Quick - Ajax 1-1 03-08 ATC Hengelo - Ajax 0-9 05-08 Cambuur - Ajax 1-2 09-08 Zandvoort Meeuwen - Ajax 11-08 Middlesbrough - Ajax 1-0 12-08 Birmingham City - Ajax 1-0 DE AJACIED DE AJACIED DE AJACIED Verschijnt 10 x per jaar nummer 8 - 1978 4 september 1978. Inhoud o.a.: Uitslagen vriendschappelijke wedstrijden. De N.S. neemt maatregelen. Leden schrijven ons. Met Neckermann mee naar Bilbao. Als deze Ajacied bij U door de brievenbus naar binnen komt glijden, zitten er alweer enkele com petitie-wedstrijden op. Wellicht kan Ajax in het begin al hoge ogen gooien. In amper 2 weken tijd wordt nl. gespeeld: NAC-Ajax, Ajax-Go Ahead Eagles, Ajax-PEC en PEC-Ajax. Daarna volgt dan de belangrijke thuiswedstrijd tegen landskampioen PSV. Als het Ajax lukt uit deze wedstrijd een goed resultaat te behalen, is een toppositie op de ranglijst van de Eredivisie in dit prille stadium van de competitie geen ondenkbeeldige zaak. Maar wat de resultaten ook mogen zijn, wij hopen dat het Ajax-publiek dit seizoen weer massaal naar "De Meer" zal trekken, want zonder sfeer is er voor de spelers absoluut geen eer te behalen. Dus tot ziens in de Watergraafsmeer. Wat een fantastische competitie-start: NAC - Ajax: l - 7 De postcode heeft thans ook bij ons zijn intrede gedaan. Alle adresbanden zijn inmiddels van deze code voorzien. Heeft U klachten of is het adres niet geheel juist, laat het ons dan a.u.b. weten. Achter Uw naam staat nog een nummer. Het zal U zijn opgevallen, dat dit nummer correspondeert met Uw lidmaatschapsnummer. Wij verzoeken U vriendelijk bij al Uw vragen, op- an aanmerkingen en verdere reacties naar dit nummer te verwijzen. Het zou ons erg veel werk uit handen nemen. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. Het zal U zonder meer zijn opgevallen, dat dit blad iets dunner is dan U van ons gewend bent. De oorzaak is, dat wij nog een interview gepland hadden, maar door het spoedige vertrek van de Ajacieden na het A'dam 703-toernooi naar Valencia, was er voor ons geen tijd meer U een gesprek voor te schotelen. Wij beloven U, dat de volgende Ajacied dikker zal wezen en dat wij daarin een extra lang interview zullen verwerken. Uitslagen vriendschappelijke wedstrijden van Ajax na de aanloop van dit seizoen, die bij ons bekend Doelpunten: Clarke, Ling, v. Dord, Kaiser. Doelpunten: Ling, v. Dord, Erkens, Kaiser, Schoenaker, Me/er, Lerby l e.d. Doelpunten: Tahamata, Clarke Doelpunten: Clarke. Doelpunten: Clarke 2, Schoenaker 2, Erkens, Tahamata, Lerby, Meyer en v. Dord. Doelpunten: Erkens, Clarke. Doelpunten: Clarke 4, Meyer 2, Arnesen, Tahamata Doelpunten: Geen. Doelpunten: Geen. CO 1 O I

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1978 | | pagina 3