KAARTVERKOOP AJAX-JUVENTUS Interview Op 1 maart a.s. is het dan eindelijk zover. Ajax heeft sinds zo'n jaar of vijf de kwartfinale van Europacup-I bereikt en zal in deze ronde uitkomen tegen de Italiaanse kampioen Juventus. Juventus, momenteel ook lijstaanvoerder in Italië, speelt voornamelijk met oudere geroutineerde krachten in het elftal en levert tevens veel spelers aan het nationale team, dat in juni a.s. in Argentinië in poule 1 uitkomt. In Amsterdam zal Ajax moeten proberen wat afstand te nemen van de sterke Italianen om straks op 15 maart met een gerust hart aan de return te kunnen beginnen. Zelfs al zou Ajax in Amsterdam met slechts 1-Owinnen, dan behoeft het nog lang geen uitschakeling te betekenen. Juventus komt, net als de meeste Italiaanse ploegen, moeilijk tot scoren en van Ajax is bekend, dat het uitstekend kan counteren met snelle buitenspelers als Ling en Tahamata/MeyerVoor gegevens over de uitwedstrijd op 15 maart moeten wij U verwijzen naar de advertentie, die Neckermann in dit blad geplaatst heeft, en een spotgoedkope reis aanbiedt. Voor de thuiswedstrijd, die U als trouw Ajax-supporter niet mag missen, kunt U bij ons kaarten be stellen tot uiterlijk 1 week vóór 1 maart. U giro moet dus ongeveer 20 februari bij ons binnen zijn. Bestel tijdig. De prijzen zijn als volgt: Wilt U de kaarten aangetekend ontvangen, dan moet U 4,25 extra overmaken Alle prijzen incl. administratie- en verzendkosten. Geld kunt U overmaken op Postgironummer 2302652 t.n.v. "De Ajacied" Lunteren. Paddock le ring 2e ring Staanplaats 22,- 19,50 14,50 8,50 Dus: Postgirohouders: t.g.v. postgiro 2302652 t.n.v. "De Ajacied" te Lunteren en dan de Bank rekeningnummerhouders: t.g.v. 54.91 .32.368 t.n.v. T.J. de Groot (A.B.N. Amsterdam). Piet Schrijvers Piet zelf aan het woord: ARGENTINIË - voorbereiding Bij de oefenwedstrijd van Oranje tegen de buitenlandse profs in Alkmaar hadden we een duidelijke afspraak, dat zowel Jan als ik een halve wedstrijd zouden keepen. Jan van Beveren valt af en Jan Jongbloed en ik wisselden dus. Happel leek het zo het beste. Wat betreft de spelers die bedanken voor Argentinië: het is niet alleen de eer natuurlijk, hoe wel deze wel de belangrijkste is; het geld komt duidelijk op de tweede plaats. Van mij had het best een ander land mogen zijn, maar je gaat erheen om te voetballen. Je wilt je tonen voor de hele wereld in een toernooi, niet? Zoiets moet je dan met twee handen en daarbij is het ook nog zo, dat iemand die thuis blijft, wel alles wat hij nu bezit, dankt aan het voetballen. Wil je voor je gezin den niet vijf weken weg, dan steel ja aan de andere kant wel even van je gezin zo'n 30 40.000 gulden in een maand tijd. Dat vind ik dan net zo erg. ARGENTINIË - kansen. Piet Schrijvers Kijk, we moeten ons zeker niet vergis sen. Van Iran weet je al niet veel, hoe wel bekend is dat het balgoochelaars zijn en dat ze er tactisch geen kaas van hebben gegeten. Peru is een oudere ploeg en wel een ploeg, die de laatste keren steeds aanwezig was op de W.K. En dan Schotland, ik dacht wel, dat het Schot se voetbal ons ligt. Tegen ploegen uit Groot- Brittannië spelen we altijd goed. Daar ben ik niet bang voor en ik zie ons ook echt wel een ronde verder komen. Voor Peru ben ik banger dan voor Iran of Schotland. Vermoedelijk gaan 2

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1978 | | pagina 4