DE AJ AC I ED DE AJ AC IE D DE AJ AC IE D Verschijnt 10 x per jaar Nummer 1 - 1978 d.d. 9 januari 1978. Inhoud o.a.: Neckermann stelt zich voor. Fans - Supporters. Interview met Tscheu La Ling. Eerstkomende compwedstrijden Nederland, Duitsland en Engeland. Indien alles verder naar wens verloopt, zal Ajax tegen FC Utrecht op 15/1 a.s. over een electro- nisch scorebord beschikken. Wat bij het 75-jarig bestaan nog te duur bevonden werd, wordt dus binnenkort werkelijkheid. Wij hopen, dat Ajax en haar fans veel van de cijfers op het scorebord zullen kunnen genieten. Verder krijgt Ajax begin januari een soortgelijk blad als dat van Wastora (AZ'67). Ajax hoopt hiermee de mensen rondom en natuurlijk in Amsterdam weer een beetje warm te maken voor het spel van de huidige landskampioenen. Het blad heeft een oplage van 375.000 exemplaren en wordt verzorgd door Inter Football. Wij verwachten dat U binnen 1 a 2 weken Uw lidmaatschapskaart in de bus heeft. Zoals reeds in de vorige Ajacied vermeld, hebben wij een nieuwe administratie op poten gezet. Wij verzoeken U vriendelijk bij eventuele onduidelijkheden op Uw kaart dit ons even te schrijven. Ook als U begin februari nog geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij U ons dit even te laten weten. Bij voor baat dank Op 14/1 vindt de loting plaats voor de W.K. in Argentinië en op 20/1 zal er geloot worden voor de Europa-cups. In dit blad treft U al een artikel van Neckermann aan en in ons volgende nummer, dat begin februari zal verschijnen, kunt U uitgebreide informatie verwachten inzake de uitwed strijd in de Europa-cup van Ajax Tevens kunnen wij U dan de prijzen doen toekomen voor de thuiswedstrijd, die in het O.S. gespeeld zal worden. U kunt dan op de bekende manier bij ons kaar ten bestellen. U kunt ook alvast een getekende, maar niet ingevulde girokaart opsturen met ver melding welke kaarten Uwilt hebben. Dit geldt tevens voor de uitwedstrijd van Ajax tegen Feyen- oord. Deze zal gespeeld worden op 12 februari a.s. Wij weten nog geen prijzen op dit moment, maar met de blanco girokaart als boven kunt U wel alvast kaarten bij ons bestellen. Voor alle ze kerheid, en voor de nieuwe leden, geven wij hierbij nog even het nummer. De Ajacied Lunteren, Postgiro 2302652. DENK AAN ONZE ADVERTEERDERSZIJ DACHTEN OOK AAN U!

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1978 | | pagina 3