werken dan daar. Vroeg uit m'n bed kwam ik daar ook al, dus daar hoef ik niet aan te wen nen. In Denemarken was het meer ontspannen, lekker pilsje drinken enzo. Ik train wel altijd hard, ga nooit uit vrijdags en zaterdags en leef echt voor m'n sport en het prof zijn Wat de volgende ronde van de E.C. be treft, maakt het geloof ik, niets uit welke tegenstander je krijgt. De mees te clubs zijn erg sterk en moeilijk. Afwachten maar. De supporters, die er zijn, vind ik erg goed. Maar er zijn er veel te weinig, hè? In Denemarken zaten er ook al 5.000 op de tribune en dit is dan de kampioen van Holland Bij Kopenhagen zitten ze met 6 clubs en toch zo'n 5.000 man elke zondag. Wat dat betreft valt het me hier tegen, vorig jaar sta je op de eerste plaats en dan komen er nog niet meer dan 10.000 hè? Dat is echt erg jammer, hoor! Ook voor ons in het veld is het veel leuker wat meer mensen te zien en te horen; het be ïnvloedt de wedstrijd ook. Bij de volgende ronde E.C. en Ajax-PSV hopen we er weer meer te zien; dat geeft altijd een extra prik kel voor ons. De kansen van Ajax in deze competitie zijn moeilijk te schatten, dacht ik. Ik zeg niet: ze worden 12 of 3, maar wel zal Ajax bij de bovenste drie staan. We krijgen PSV thuis, moeten naar Sparta en Twente en er kan nog van al les gebeuren Denemarken gaat nu ook semi-profs invoeren, maar ik denk nog niet over teruggaan. De verdiensten hier zijn veel beter dan in Denemarken. Wel is het natuurlijk altijd leu ker in eigen land bij je eigen vrienden en fa milie te wonen en te spelen. Bovendien geloof ik niet, dat er in Denemar ken voor iets dergelijks genoeg geld is. Maar goed, ze moeten eens beginnen en dat wachten we dan maar af. Eén keer heb ik nu gespeeld in het nationale team van Denemar ken 1^ Maand geleden tegen Zweden. Verloren met 1-0. Over een half jaar is er pas weer een wedstijd van dit team en of ik vaste keus ben, weet ik nog niet. Nu gaat het goed met me en speel ik echt wel aardig, maar er kan van alles gebeuren in een half jaar. Ik hoop er wel bij te horen. In juli loopt m'n contract bij Ajax af. Ik vind Ajax een erg goede club en zal zeker niet naar een betere club willen. Wel komen er natuurlijk de financiè'n om de hoek kijken. Dat telt zwaar mee en ik wil er zeker genoeg bij hebben om te blijven. Ik wil erg graag blijven en vindt Ajax een heel leuke club; we moe- ten over het geld eerst maar eens praten. Amsterdam bevalt mij en m'n vrouw ook prima, dus wat wil je nog meer? De laatste keer heb ik zelf met het Ajax- bestuur gesproken, maar ik geloof nu, dat ik maar een adviseur neem, die een en ander wat beter kan uitzoeken en regelen misschien. Ik heb al met enkelen gesproken en over een half jaar misschien zien we wel weer. Ik wil beslist geen lang contract; 't liefst heb ik een contract van 2 jaar. Voor anderen kan ik niet spreken, maar voor mij is 2 jaar genoeg. Je weet nooit wat er allemaal kan gebeuren en als je dan 5 of 6 jaar tekent, zit je ook nog helemaal vast. Twee jaar vind ik net mooi. Ik hoop nog lang bij Ajax te blijven en hoop ook, dat het voetballen zo goed blijft gaan. In de volgende Ajacied lees ik dit interview wel eens rustig na; als ik Nederlands lees, kan ik zo nu en dan even pauze houden. Nu met jullie en sowieso met praten moet je meteen denken en antwoorden, dat valt niet altijd mee. De groeten aan de leden en het beste met De Ajacied. TOT ZIENS! Een leuke open jongen, die Frank Arnesen We wensen hem het allerbeste toe bij Ajax en zullen nieuwe contractbesprekingen nauwge zet volgen. Dat deze jonge veelbelovende Deen bij Ajax moet blijven, lijkt ons duide lijk. Succes Frankie en hou je taai Frankie Arnesen DENK AAN ONZE ADVERTEERDERSZIJ DACHTEN OOK AAN U!

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1977 | | pagina 9