Joachim Chrzan schrijft: HSV Fan Club n Lieber Tjeerd, d, - r Da es bei Euch im Fan-Club ja auch Madchen gibt, wlirde es mich freuen, wenn sich irgendeine von Ihnen dazu durchdringen könnte mit zu schreiben, denn in Amsterdam habe ich noch keine Freundin, und dass obwohl ich schon zweimal dort war, und diesem Übel muss man doch Abhilfe schaffen, meinst du nicht auch, Tjeerd? Also, ich ware dir sehr dankbar, wenn du mir eine sehr t hubsche Freundin "organisierenkönntest, den ich dann ausser dir schreiben kann, thanks! Dein Joachim Nou, dit is dan de kans voor alle mooie, lekkere, lieve en knappe meisjes! Schrijf naar Joachim Chrzan, Grünewaldstrasse 18 - a, 2000 Hamburg 70, West-Duitsland Vreemde vergissing Iedere handelaar verkoopt graag shawls en neemt het vaak met de kwaliteit en de tekst zo nauw nog niet. Buiten het stadion worden ook vaak idiote prijzen gerekend onder het motto: ze kopen toch wel. Erg vreemd wordt het, als je een shawl koopt, waar alle kampioensjaren op staan: 19-24 28 36 38 40, 61, 62 65, 69 71 en 74. Roelof Lamberts, Lassuslaan 49 in Bilthoven kocht o.a. zo'n shawl en vond er toch iets merkwaardigs aan. Bij een nadere controle bleken deze jaren de kampioensjaren van FEYENOORD te zijn Nu is vergissen menselijk, maar dit wordt toch echt te gek!! Bedankt Roelof voor dit bericht. TE KOOP GEVRAAGD: Nederlandse programma's (vooral Ajax), Engelse programma's en Belgische programma's. Voorts heb ik nog een dubbel programma van de UEFA-cup-wedstrijd Manchester United - Ajax. Wie wil het hebben??? Schrijven naar B. Korving - van Epenstraat 9 - 3067 EK - Rotterdam. Nog van harte proficiat voor ons lid Arie Ortse en z'n meisje, die zich onlangs in Ede verloofd heb- t ben G IRO - KAARTVERKOOP - ARTIKELEN We hebben wel weer een interessante kaartenverkoop achter de rug. Zelfs één lid meende te moe ten opzeggen. Als we in het blad een sluitdatum noemen, doen we dit niet voor de lol natuurlijk. Sommige leden menen echter, dat als hun betaling twee dagen voor de wedstrijd binnenkomt of zelfs twee dagen na de wedstrijd, wij nog in staat zouden zijn op tijd voor de kaarten te zorgen. Omdat we het nu wel een beetje zat werden, heeft gelukkig de Ajax-administratie ons toegestaan tot vlak voor de wedstrijd (d.i. 3 dagen i.v.m. het opsturen) kaarten te blijven verkopen. Komt de envelop met de kaarten dan niet op tijd aan, dan is dat Uw risico natuurlijk. Aanteken- kosten 4,25 bijsluiten dus maar. We blijven overigens een sluitdatum noemen, omdat we vinden, dat een ieder best normaal op tijd kan betalen en echt niet drie dagen voor de wedstrijd ineens besluit erheen te gaan. Bovendien zijn er dan de kassa's nog. We verkopen uitsluitend voor de be langrijke wedstrijden, waar U immers toch heen gaat????? Omdat blijkt, dat veel mensen niet weten, hoe bank en giro inelkaar zitten en ook sommige artike len bestellingen lang onderweg zijn, het volgende: Er zijn verschillende mogelijkheden: - U krijgt een accept-girokaart van ons voor contributie e.d. Heeft U een girorekening: gewoon ondertekenen, gironummer invullen en opsturen naar het giro kantoor Heeft U een bankrekening: gewoon ondertekenen, bankrekeningnummer invullen en opsturen of afgeven naar of bij de bank. 21

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1977 | | pagina 23