DE AJACIED D E AJAC IED D E AJACIED Verschijnt 10 x per jaar Nummer 8J977. d.d. 10 Oktober 1977 Inoud o.a.: Het "Gouden" hoofd van Ruud Geels. Reis met Neckermann mee naar Sofia. Kaartverkoop Ajax - P.S.V. en Ajax - Levski Spartak Sofia. Interview met Johan Zuidema. In de vorige Ajacied schreven wij het al Nog eenmaal op de oude manier en dan gaan we ons clubblad laten drukken. Deze nieuwe mijlpaal hebben we echter eerder bereikt dan we zelf dach ten. De middelen waren aanwezig en daarom hebben we besloten reeds déze uitgave te laten druk ken. Het is een enorm werk geweest dit blad de deur uit te krijgen. We moesten nl lang wachten op de advertentie van Neckermann. De aanbieding voor de reis naar Sofia MOEST er natuurlijk in staan. Het clubblad "De Ajacied" krijgt nu een nog beter aanzien en wij hopen van harte dat onze leden Ajax en "De Ajacied" trouw zullen blijven. Dit blad is van jullie zelf. Als we niet zoveel leden hadden, zouden we dit nooit bereikt kunnen hebben. Ons motto is: Blijf lid en maak nieuwe leden. Ajax is een grote supportersvereniging waardig. Rob Tervoort is keeper af in Ajax-1 Peter Jager is nu vaste vervanger van Piet Schrijvers gewor den. Rob heeft natuurlijk wel de pech gehad dat hij juist het Ajaxdoel moest verdedigen in de uit wedstrijden tegen Roda en Lilieström. Peter Jager heeft het tot nu toe een stuk gemakkelijker ge had. Go Ahead, Lilieström en Volendam thuis en uit tegen het laaggeklasseerde Telstar. Tot en met Lilieström had Peter nog niet één doelpunt doorgelaten, al kan je van "doorlaten" eigenlijk niet spreken met keepers van dit niveau. Het grote werk voor Peter Jager komt nog op 19 oktober a.s. tegen Levski Spartak Sofia. Al met al is het toch wel zielig voor Rob Tervoort. Hij heeft in al zijn wedstrijden voor Ajax-1 nog niet één overwinning behaald. Nac 0-0. Fe/enoord 2-2. Roda 4-i en Lilieström 2-0. Vorig seizoen verving hij Schrijvers ook en wel de laatste twee competitie wedstrijden tegen Roda thuis 0-3 en N.F.C. uit 0-0 Peter, veel sterkte de komende wedstrijden en Rob, ondanks het grote puntenverlies van de laatste weken ben je voor ons toch een geweldige keeper In de A.Z.-krant van een week of vier geleden stond dat Ajax de plaatsen op de zittribune zou gaan nummeren Bi j navraag bij de Ajaxleiding bei eek dit op een abuis van de A .Z .-krant te be rusten De plaatsen worden dus NIET genummerd. Onze ex-penningmeester, Dhr. Timman, blijkt nog altijd een trouw bezoeker van het Ajax-stadion te zijn. Bij Ajax-Go Ahead moest hij echter verstek laten gaan. Rond 12 uur in de middag belde hij voorzitter Van Praag op met de mededeling, dat hij zojuist grootvader was geworden. Van har te meneer Tïmman en onze verontschuldigingen dat wij niet op Uw afscheidsreceptie aanwezig konden zijn. Autosleutels in het contact en de portier op slot verhinderde onze aanwezigheid. 1

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1977 | | pagina 3