._PE_macied====je=ajacied====je=ajacied DE_AJACIED Verschijnt 10x per jaar r, nmr, 22 augustus Nummer 7 1977 1977 Inhoud o.a.: Federatie van Supportersverenigingen. Het kampioensgedicht over 1976/1977. Tomaslav Ivic. Beschouwing Amsterdam 702, Haarlen-Ajax en Ajax-A.Z.67 De twee Ere-tribune kaarten voor Ajax - Feyenoord, die wij in ons vori ge blad bij de prijsvraag beschikbaar hebben gesteld, zijn gewonnen door Sijtze de Boer - Boswarderweg 23 - Sneek. De kaarten worden op 29 augustus verzonden. Voor de goede orde nog even de juiste oplossing; 1. A.Z. 2. Feyenoord. 3. P.S.V. 4. Roda J.C. 5. Ajax. De 1e competitie wedstrijd Haarlem - Ajax werd bezocht door Johnny Dus- baba en zijn verloofde. Johnny had 2 kaarten voor de Ere-tribune maar kwam pas tegen 2 uur naar boven, zodat hij de hele wedstrijd heeft moeten staan. Toen Haarlem het eerste half uur zo erg aanviel en er in de verdediging van Ajax grote gaten vielen, stond Johnny mistroostig met zijn hoofd te schudden. Hem kennende zou hij graag over het hek zijn gesprongen en een plaats in de achterste lijn ingenomen hebben. Het is gelukkig niet nodig gebleken, want Ajax won met 0-2. Johhny, veel succes bij je nieuwe club Anderlecht. Hierbij feliciteren wij Willem van der Wulp en lenie Gooshouwer, die op 19 augustus jl. in het huwelijk zijn getreden. In de vorige Ajacied konden wij u reeds melden dat de opvolger van Dhr. Dalmulder, Gerard Holzheimer heet. Inmiddels is ook de naam bekend ge worden van de opvolger van penningmeester Timman. Het wordt Dhr. Brandt- steder (.importeur van Sony). Tijdens de ledenvergadering van 25 augustus a.s. zullen Dhr. Timman en Dhr. Kraan officeel afscheid nemen van Ajax. Dhr. Timman heeft Ajax 13 jaar en Dhr. Kraan heeft Ajax 16 jaar gediend. Barcelona-trainer Michels heeft nog steeds zijn flat in Amsterdam niet van de hand gedaan. Zijn flat in Teilingen, waar ook Henk v.d. Meyden (Telegraaf) woont, kost de heer Michels fl. 1300,per maand. De wedstrijd Ajax - Borussia Dortmund (2-4) heeft Ajax behalve de over winning ook nog fl. 25.000,gekost. De Duitsers vroegen dit bedrag nl. om in Amsterdam te spelen. Dat Ajax zijn eerste europacupwedstrijd tegen het Noorse Lillestr'óm in "De Meer" gaat spelen betekent dat er nu ook telefoons op de perstribune moeten komen. Dit is een voorschrift van de Fifa. In de aanloop naar dit seizoen heeft Ajax de volgende vriendschappelijke wedstrijden gespeeld; Ajax-'s Graveland 14-0. Comb. Drente - Ajax 1-5. Ajax-comb.Betuwe 10-2. Noordwijk - Ajax 1-6. Ajax - Borussia Dortmund 2-4. Ajax - Liverpool 2-1. Ajax - A.Z.'67 0-3. Nantes - Ajax 1-1. St. Pauli - Ajax 0-0r O.V.V.O. - Ajax 0-10. Dit blad is wat dunner dan u van ons bent gewend. Wij gaan nog één maal op deze manier door, en dan laten wij "De Ajacied" drukken. De vorming wordt dan veel mooier, we kunnen meer tekst kwijt en we kunnen actuele foto's plaatsen. In ons volgende blad zullen we u uitvoerig informeren. 1.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1977 | | pagina 3