koninklijke nederlandsche voetbalbond Aan de spelers van "Onder 16" Beste mensen, Na de overwinning op Luxemburg in Waalwijk (8 - 0) heb ik toch de behoefte om jullie nog een en ander mee te geven voor de wedstrijd tegen België van a.s. dinsdag. Allereerst was het natuurlijk een goede overwinning van onze kant, maar er dient mijns inziens toch te worden opgemerkt dat de tegenstand op een aantal momenten zwak te noemen was. Ik denk dan ook dat we vooral in het mentale, motivationele vlak enig huis werk zullen moeten verrichten. Ik bedoel kortweg: bereid je goed voor op deze uitwedstrijd. Om je alvast wat in de stemming te brengen tref je hierbij een analyse aan van de wedstrijd België - Luxemburg die op 15 april is verspeeld. Mijn collega Siem Plooyer is hierbij aanwezig geweest en heeft voor ons een en ander op papier gezet. Hopelijk heb je hier iets aan. Met het team dat we nu hebben is het de bedoeling om zeker op winst te spelen. Laten we proberen dit seizoen suksesvol af te sluiten en een goede basis te leggen voor de uiteindelijke winst in deze poule en voor wat er verder nog te verspelen vervalt. Met vriendelijke groeten, en tot dinsdag, hoogachtend,' KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE VOETBALBOND B. v. Lingen Bijl.: analyse België - Luxemburg P.S. de toegang voor de wedstrijd van a.s. dinsdag is gratis. 2£UB0*2 uw ref. onze ref. zeist, 7 mei 1981 BvL/HG woudenbergseweg 56-58 postbus 515 3700 am zeist telefoon 03439-922 telex 40497 postrekening no. 58928 amro bank zeist rek. no. 430052375

Voetbal divers | 1981 | | pagina 1