Soundbite Ons daklicht nu in de kleuren van onze club. TAXI TCA "Hé Matthijs, succes in Barcelona." "Bij Ajax dit seizoen in de Champions League dacht ik: hoe is het mogelijk dat ze zo kunnen presteren? I Ik vind het echt uitzonderlijk wat ze hebben gedaan. Als voetballiefhebber en trainer geniet ik daarvan. I "Ik geniet echt van de kleedkamer, dat is voor mij het allermooiste. Het samen met getalenteerde mensen om je heen ergens naartoe werken Samen lachen, samen huilen, samen blij zijn, samen boos zijn. Dat vind ik het mooie aan sport, dat lijden en dat genieten. "Ik heb Nicolas Tagliafico bij het Argentij nse elftal leren kennen en dat was heel leuk. Hij sprak heel mooi over deze club, nog voordat er interesse in mij was. "Wij wensen hem ontzettend veel succes. We weten dat we er alles aan hebben gedaan om hem hier te behouden. Uiteindelijk mag hij de keuze maken. Uiteindelijk kiest hij voor een buitenlands avontuur. SOUNDBITES ajaxlife Ajax wint tachtig procent van de wedstrijden zonder al te veel inspanning. Wat leert Martin dan? kan het niveau van Ajax aan. Hij kan op den duur bij de beste clubs ter wereld spelen. Maar hij moet zich nu verder ontwikkelen. Dan is hoge weerstand in een zware competitie beter." X X X tcataxi.nl Wij' kennen Amsterdam echt Giovanni van Bronckhorst in De Telegraaf. Het zijn toch mooie woorden van de inmiddels oud-Feyenoordtrainer. Ajax maakte heel wat los Europees. Zelfs in Rotterdam. Klaas Jan Huntelaar in Voetbal International. Hier spreekt een pure liefhebber. Een liefhebber met een brede lach, na het behalen van zijn eerste landstitel. Ajax1 aanwinst Lisandro Martinez op Ajax TV. Met Martinez verwelkomt Ajax de derde Argentijn inde selectie. Volgen er nog meer? Aan Nico Tagliafico zal het niet liggen; hij blijkt een uitstekende ambassadeur. Ajax' hoofd jeugdopleiding Saïd Ouaali vertelt op Ajax TV over het vertrek van talent Dillon Hoogewerf. Ondanks dat Ajax continu bewijst een uitstekend podium te bieden aan (eigen) talent, kiest niet elke jeugdspeler voor een langer verblijf in Amsterdam. Hoogewerf gaat zijn geluk beproeven beproeven bij Manchester United. Ajax won overigens wederom de award voor beste jeugdopleiding in Nederland. 31-05-2019 Richard Witschge in de mixed zone van De Vijverberg. Waar ligt de toekomst van Matthijs de Ligt? Terwijl de aanvoerder met een groepje journalisten aan het praten is in Doetinchem, loop de assistent trainer langs. De Ligt schrikt toch even van Witschges grapje/opmerking. Vitesse-trainer Leonid Sloetski in De Gelderlander over zijn sterspeler Martin 0degaard. Sloetski toonde zich dit seizoen vaak een groot fan van Ajax, maar dit advies aan ©degaard valt ons een beetje tegen. Als Ajacied kan de Noor zich prima ontwikkelen, in de Champions League. Rood en wit is kampioen. /mM tc/TW ©020-7x7 ©TCATAXI.NL

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 2