Win gesigneerd shirt Ziyech \Z\ ajaxlife AJACIED VAN HET JAAR 1*3 SUPPORTERS VERENIGING Hvi\: «vSÏ 'Zo'n klein ventje, met zoveel talent en een gouden hart.. Appie verdient het eerbetoon dat hij heeft gehad' Draagt Hakim Ziyech volgend seizoen nog het Ajaxshirt of niet? Het is afwachten. Misschien draag jij deze zomer wel een Ajaxshirt met naam, rugnummer én handteke ning van de middenvelder. 31-05-2019 -U Het seizoen 2017/2018 was dus in veel opzichten verre van opti maal. "Wat met Appie gebeurde, heeft ons het hele seizoen bezig gehouden. Dit seizoen zijn we met een schone lei begon nen. We hebben ons niet gek laten maken, ook niet na het gelijk spel tegen Heracles Almelo waarmee we 1 het seizoen begonnen. Als ploeg hebben we ons niet laten afleiden door wat gezegd en geschreven werd." Je had een vertrekwens. Hoe lukte het jou om met een schone lei te beginnen? "Ik kon mijn hoofd leeg maken tijdens de vakan tie. Toen ik terugkwam op de club, heb ik mijn verstand op nul gezet. Ik ben gewoon gaan voetballen, heb geprobeerd plezier te maken. Dat wilden we allemaal. Je ziet waartoe dat geleid heeft." Vn>v Hakim Ziyech kreeg dit seizoen meerdere malen een publiekswissel. De titelstrijd stond in het teken van #nummer34. En dus van Appie... Wat deed dat met je? "Ik heb het nog steeds moeilijk met wat er met hem is gebeurd. Zo'n klein ventje, met zoveel talent en een gouden hart™ Appie verdient het eerbetoon dat hij heeft gehad." Los van dat je als voetballer altijd kampioen wil worden, vind je het fijn dat je aan deze bijzondere titel een bijdrage hebt kunnen leveren? "Absoluut. Ik voel me in dat opzicht vereerd dat ik het op deze manier heb mogen meemaken." Nu roepen die jochies dat je moet blijven. Politicus Lodewijk Asscher begon op internet zelfs een petitie om je laten blijven. Die werd door 25.000 mensen ondertekend. "Dat zijn er veel, hè? Ik vind het mooi dat iemand zo'n petitie begint en dat zoveel mensen het ondertekenen, maar ik kan en ga niets beloven. Ik ga nu eerst op vakantie en de Afrika Cup spelen. Daarna zie ik wel wat er gebeurt. Dit seizoen heeft me in elk geval geleerd dat je nooit weet hoe het gaat." HAKIM ZIYECH Speciaal vanwege zijn uitverkie zing tot Ajacied van het Jaar zette Ziyech een krabbel op het thuisshirt van dit seizoen. Als lid van SV Ajax kun jij deze (maat XL) winnen. Hoe? Ga naar ajaxlife.nl/ziyech, beant woord de vraag en laat je gegevens achter. Wie weet win je dan. Meedoen kan tot en met don derdag 6 juni. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opgeno men.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 13