Soun dbite Op weg naar de finale. TCA steunt onze club en haar fans tegen Tottenham Hotspur. TAXI TCA "Vandaag heb je vertrouwen, morgen kan het zo weg zijn. En je ziet het als een keeper geen vertrouwen heeft, dat ziet er echt shit uit. Maar als je het hebt, dan maak je de beste reddingen achter elkaar." SOUNDBITES Ajax was het meest concreet, maar wilde wachten. In diezelfde periode gaf Celtic aan dat ze me dolgraag wilden vastleggen voor het begin van het seizoen. En ik wilde niet op Ajax wachten." "Een harde werker, met veel talent en een goed karakter. Dat is voor iedere jonge voetb de perfecte combinatie." Als je een keer niet kunt en je stuurt je buurman is dat iets anders, maar ik zie hier al kaarten voor tweehonderd euro voorbijkomen. Samen met Marktplaats doen we er alles aan en we hebben er ook al een aantal op de korrel." "Ik wilde de fans altijd alles geven wat ik had. Shirt, broekje, sokken, schoenen, alles. Dat hadden ze verdiend. Ik vind dat we dat hier bij Ajax ook moeten doen. Mijn medespelers maken grappen, zeggen dat ik het doe omdat ik mijn lijf wil showen. Maar dat is niet de reden. Fans zullen zo'n moment voor altijd herinneren. Dat moeten we onthouden. Ajax en Amsterdam hebben een heel eigen sfeer. Daar denk ik met een mooi gevoel aan terug. En volgens mij is dat wederzijds. |De keren dat ik na mijn vertrek terug was in Amsterdam, werd ik heel positief benaderd. Dan weet je dat er destijds iets goed is gegaan." ajaxlife "Na de pauze kwamen we het veld weer op en uit de speakers klonk muziek van Bob Marley. Het hele stadion zong mee, echt fantastisch. X X X Taxi nodig naar Londen of je favoriete kroeg? Ga naar www.tcataxi.nl download de app of bel 020-7777777. tcataxi.nl Wij kennen Amsterdam echt Andre Onana in NRC. De doelman licht in een uitgebreid stuk met fraaie fotografie zijn werkwijze toe. Onana werkt met zijn handen, maar het belangrijkste aspect van zijn werkzaamheden vindt plaats tussen de oren. 26-04-2019 Virgil van Dijk in het magazine VTBL. Twee weken nadat Celtic hem in de zomer van 2013 had overgenomen van FC Groningen trok Ajax de iets duurdere Mike van der Hoorn aan. George Ogararu tegenover Ajaxlife.nl. De Roemeense oud-Ajacied kent aankoop Razvan Marin al sinds diens kinderjaren en is erg te spreken over zijn talentvolle landgenoot. De middenvelder komt komende zomer over van Standard Luik voor een transfersom van twaalf miljoen euro. Hans Martijn Ostendorp, algemeen directeur van De Graafschap, tegenover Regio8.nl De Graafschap-Ajax was binnen twee minuten uitverkocht. Ook deze club bewaart slechte herinneringen aan de laatste editie in mei 2016 (ongeregeldheden) en wil weten wie het op de laatste speeldag van het seizoen in huis heeft. Dusan Tadic in Helden. Voetbal speel je voor de fans en zij verdienen aandacht, meent de Serviër. Benieuwd wat voor taferelen dit oplevert na de laatste competitiewedstrijd in de Johan Cruijff Arena. Zlatan Ibrahimovic in VI. De 74-voudig Ajacied keerde in 2010 met AC Milan terug in Amsterdam. Ajax neemt overduidelijk een speciaal plekje in het hart van de 37-jarige Zweed in.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 2