'Ik snapte niet dat Neres zo vaak op de bank zat' 4 UITGELICHT ajaxlife Naam: Meike Aartman. Leeftijd: 18. Woonplaats: Noordwijkerhout. Studie: Ik zit in het eerste jaar van de studie international sports management and business aan de Hogeschool van Amsterdam. Lid van SV Ajax sinds: december 2018. Ik ben dus net lid. Waarom? Vooral vanwege de krant en de evenementen. Seizoenkaart: Ik heb geen seizoenkaart, maar denk er wel aan om er volgend jaar een te nemen. Ik ben dit seizoen wel naar een paar wedstrijden geweest, en dat smaakt naar meer. Juventus: Die club stond zeker niet bovenaan mijn lijstje voor de loting. Juve is sterk, maar dat werd ook gezegd van Real Madrid. Ik had eigenlijk gehoopt op Tottenham Hotspur, en dan eerst een uitwedstrijd. Ik ben met mijn opleiding begin april in Londen, dus dat zou geweldig zijn uitgekomen. Maar geen Spurs, en dus eerst een thuiswedstrijd waar ik niet heen kan; dubbel pech. Ajax-PSV: Beide ploegen laten na de winterstop punten liggen. Deze wedstrijd kan toch doorslaggevend zijn in het kampioenschap. Ajax speelt thuis, dat is een voordeel. Ik ga niet roepen dat Ajax zeker wint, maar als ik een voorspelling moet doen, zeg ik toch 2-1. Frank Rijkaard: Ik heb hem nooit zien spelen, maar heb wel het nodige over hem gehoord. En het doelpunt van Patrick Kluivert in de Champions Leaguefinale van 1995 heb ik natuurlijk teruggezien. Rijkaard gaf de assist toch? Cruyff Run: Ik moet voor mijn opleiding een triatlon gaan lopen. De Cruyff Run van 11 mei komt nog iets te vroeg, maar volgend jaar moet het lukken om veertien kilometer te lopen als ik na die triatlon een beetje blijf oefenen. Ik weet dat ik ook de vijf kilometer kan lopen, maar als ik meedoe, wil ik wel de échte afstand lopen. David Neres: Ik vond hem tegen Bayern München heel goed spelen, en snapte niet dat hij daarna zo vaak op de bank zat. Hij heeft nu wel bewezen dat hij hoort te spelen. Wat ik van zijn uitstraling vind? Hij lijkt niet helemaal wakker, maar zo voetbalt hij wel. Café Ajax Life: Ik ging samen met een studiegenootje van me. Het was erg leuk om rustig door het stadion te kunnen lopen. De quiz vond ik moeilijk, we zaten ook helaas in het verliezende team, al wisten een paar mannen naast ons de meeste antwoorden wel. Het was ook leuk om de Ajacieden te ontmoeten, al hadden we de pech dat Frenkie de Jong ziek was. Maar Perr Schuurs deed het ook leuk. Bekerfinale: Het is een leuk afscheid voor Frenkie, tegen zijn oude club Willem II. Ik denk dat Ajax meer kans maakt om de beker te winnen. Ik zou wel graag naar De Kuip gaan, dus ik ga de kaartverkoop in de gaten houden. De jongste Ajax Kids Clubleden (0 t/m 5 jaar) kunnen op zaterdag 20 april op bezoek bij Lucky in de Johan Cruijff Arena! Je kan op de foto en allerlei spelletjes doen. Vanaf maandag 25 maart 10.00 uur kun jij je hiervoor inschrijven via ajaxkidsclub.nl/fandag 22-03-2019 Kom op Bezoek Bij Lucky!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 4