SV Ajax Zweedse puzzel L r J L e Shirtje winnen? VOORDELEN ALS LID SV AJAX he k A T A A A A A A A A A T T V A k A A SV AJAX IQ T - T - - - - - Ook in deze editie van Ajax Life geven we een door een Ajacied gesigneerd shirt weg. Dit keer dat van David Neres. 22-03-2019 Vaak captain bij Swansea Zag kopgoal tegen Real afgekeurd Doelman bij o.a. SVV, AZ, RBC, Genoa, PSV, Willem II en Sparta Kishna begon bij deze club 1 Man. Team 2 Nieuwe passie van Björn van der Doelen Paris Saint Germain Speler van Al-Ettifaq Ex-Ajacied bij Vitesse Union Gelsen- kirchen De twee letters voor voetbalclub Deinum Manchester... 3 Voervoegsel bij Milan Europees Record Wil racisme uit voetbal Ooit Ajax' Goudhaantje In 1950 was de eerste maal hierop een live duel te volgen 4 Club van Alblas Engelse club Real-speler Topscorer Barcelona in 1965 Continious Interval Voormalige international van Zuid- Korea Idan, ex- Everon en voormalig international van Israël Scoorde voor Heracles vier keer tegen Fortuna Sittard 5 Scoorde onlangs voor FC Utrecht tegen PSV Eerste Reserve Australische ex-speler FC Utrecht Verdediger bij Vitesse Maakte als Darkraver de hit 'Kom-tie Dan Hè! Hier won Ajax in 1969 van Benfica 2e keeper bij Milan in 1969 Vertrok van De Graafschap naar Spartak Trnava Sport International Turkse coach die meerdere periodes bij Galatasaray werkzaam was Amerikaanse oud international die opviel door zijn rode baard Winnaar Catalaanse Cup In januari van Heerenveen naar Reims Noors international Olympique Avignon Olympique Arles World Elite Maakte tegen PEC debuut in Ajax 1 Noord Ierland Bijnaam van oud-Valencia- trainer Diarte Algemeen Kampioen Nederlander bij Bournemouth Plekvoor voetbalpraat Presentator van VTBL Nevio, oud- toptrainer Kwartfinale in het Duits (afk.) Eerste lands kampioen in IJsland Strijdlust 6 Zijn Westfriese spelers als ze moe zijn Olympiqye Lyonnais Geeft Ajax bij clubs Voetbal weekblad Zit limonade in de rust in voor de jeugd Boldklubben Eerste club die een net in het doel hing 7 Wil jij kans maken op het door de Braziliaan gesigneerde thuisshirt (maat XL)? Doe dan mee. Geef antwoord op de twee vragen waarvan de ant woorden ergens in deze krant staan, en los de puzzel op deze pagina op. Jaargang 26, nummer 16 Vrijdag 22 maart 2019 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, André Gorel, Kevin Van Nunen, Menno Pot, Floris Roos, Ruud Stoop, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Vraag 1: Hoeveel thuiswed strijden van Ajax pakt Dapp're Schrijver Maartje gemiddeld per seizoen mee? Vraag 2: Welke bijnaam gaven de Ajacieden Yannis Anasta- siou in het seizoen 2003/2004? Vraag 3: Wat is de oplossing van de puzzel op deze pagina? Heb je de antwoorden gevon den? Ga dan naar ajaxlife.nl/ shirtje en laat uiterlijk donder- Oplossing: dag 4 april de juiste antwoor den en je gegevens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opge nomen. Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27,50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 17 verschijnt op vrijdag 5 april 2019 Copyright 2019: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Johan Cruijff Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe-partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Johan Cruijff Arena (max. vier kaarten per clubcard). Laatste Kaarten Actie Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Ballenjongen of vaandeldrager Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 19