'Moeten voor PSV-thuis maar taxi regelen' PE TOEKOMST! 4 UITGELICHT ajaxlife Naam: Rob Poot. Woonplaats: Genemuiden. Beroep: vloerverwarmings monteur. Lid van SV Ajax sinds: 2007 ongeveer. Seizoenkaart: Sinds drie jaar heb ik een seizoenkaart. We zitten nu met een groepje van acht in hetzelfde vak, 123. We gaan met z'n tienen, maar twee zitten nog aan de overkant van het stadion. Hopelijk kunnen zij komend seizoen ook overgeplaatst worden. Wedstrijdritueel: Voor elke wedstrijd komen we samen bij de ouders van een van de jongens. Cees en Ina zorgen dan altijd voor een kopje koffie. Ze zitten in onze app-groep, maar gaan zelf niet mee naar de Arena. Het zou leuk zijn als ik ze hier even kan bedanken voor de goede zorgen. Real Madrid: Het gaat lastig worden in Madrid. Alleen als we vroeg op voorsprong komen, geef ik Ajax een kansje. De thuiswedstrijd viel me zeker niet tegen. Na Heracles-uit had ik er toch een hard hoofd in. Ik was echt een paar dagen gefrustreerd. Gelukkig kon de ploeg wel de juiste inzet tonen in de Champions League. Public viewing: Ik zat bij Ajax-Real Madrid zelf in het stadion, en weet niet of ik naar de Ziggo Dome was gegaan als ik geen wedstrijdkaart had kunnen krijgen. Maar ik vind het wel een goed initiatief van Ajax. En het sloeg aan, want de Ziggo Dome zat ook vol. Lisandro Magallan: Ik zal hem niet meteen veroordelen na Feyenoord- uit. In De Kuip waren veel meer Ajacieden slecht. Ajax heeft veel moeite gedaan om hem te halen, ik ga ervan uit dat de scouting het bij het rechte eind heeft. Ik vind het mooi dat hij met zijn shirtje keurig in zijn broek speelde. Kampioenskansen: Nu het gat twee punten is met PSV, ben ik wat positiever. De wedstrijd tegen PSV in de Arena wordt heel belangrijk. Ik denk dat we met ons groepje voor dat duel maar een taxi moeten regelen. Normaal is een van ons de bob, maar we moeten deze wedstrijd allemaal kunnen genieten met een biertje erbij. Ajax Life pubquiz: Het was heel leuk om te doen, en de eerste ronden ging het echt goed. Met nog twee ronden te gaan stonden we derde, maar uiteindelijk werden we vijfde. De vragen werden echt lastig. Een voorbeeld? Een vraag die we niet wisten was welke twee oud-Ajacieden in 1995 hun debuut voor Oranje konden maken omdat de Ajacieden zelf de wedstrijd tegen Portugal boycotten. Ik weet het antwoord (Frank Verlaat en Michel Kreek, red.) nu al niet meer, haha. Op woensdag 17 april kunnen leden van de Ajax Kids Club (6 t/m 11 jaar) voetballen op het trainingscomplex van Ajax! Inschrijven kan vanaf 4 maart om 11.00 uur op ajaxkidstour.nl 01-03-2019 Leeftijd: 32.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 4