SV Ajax zet vrijwilligers in het zonnetje ajaxlife SV AJAX n Win een plek als Dapp're Schrijver bij Ajax-Fortuna Sittard De kans dat je Feyenoord-Ajax gaat kijken is natuurlijk best groot. Wij maken de klassieker nog een beetje interessanter voor jou als lid van Ajax Jonge Schare. Schrijf een gaaf wedstrijdverslag en wie weet ben jij bij Ajax-Fortuna Sittard onze Dapp're Schrijver. Maak jij tijdens het kijken van Ajaxwedstrijden altijd goede grappen of heb je juist een scherpe analyse in huis en zie je gelijk waar het allemaal beter moet? Schuilt er een ware sportjournalist in jou? Schrijf het op! Wie weet mag jij dan zondag 10 maart meelopen met de redactie van Ajax Life bij de wedstrijd Ajax-Fortuna Sittard. Zit op de perstribune, ga naar de persconferentie van Erik ten Hag of interview een Ajaxspeler in de mixed zone. Hoe onwijs gaaf is dat? Zoiets maak je niet snel mee natuurlijk. Spelregels Om kans te maken op de titel Dapp're Schrijver moet je een verslag schrijven over Feyenoord- Ajax. Deze wedstrijd wordt gespeeld op zondag 27 januari. Het verslag mag niet langer zijn dan 500 woorden. Bij het kiezen van het beste verslag kijken we naar creativiteit, humor en schrijfstijl. Ook taalfouten horen natuurlijk niet in je verslag thuis. Mail je artikel uiterlijk zondag 17 februari naar jongeschare@ svajax.nl. De winnaar maken we dinsdag 26 februari bekend. Het winnende verslag krijgt natuurlijk ook een mooie plek op onze website en delen we via onze sociale mediakanalen. We zijn benieuwd. Heel veel succes! TOPCONCENTRATIE 18-01-2019 HUELOT HUAWËJ 1 Jupiter Jasper Lindenbergh was een van de Dapp're Schrijvers, en kreeg de kans Daley Sinkgraven te interviewen. Voel als echte journalist Ajacieden aan de tand Door Floris Roos -ESTAFETTECOLUMN- De e-sporters van Ajax schrijven dit seizoen om beurten een column voor Ajax Life en sluiten deze af met een vraag voor een van hun collega's. Dit keer Dani Hagebeuk, die met de andere e-sporters in Florida zat. De week in Orlando was geweldig, het was zelfs mijn beste trip ooit. \k heb ont zettend veel meegemaakt: veel getraind, me gekwalifi ceerd voor de Fifa eClub, en bovenal heel veel lol gehad met de groep. Ook met de jongens die de Ziggo eBat- tle hadden gewonnen en met ons mee mochten naar Florida (Abdullah Waiss en Adam Ryan) Joey vroeg me in de vorige krant waaraan ik me het meest had geërgerd tij dens deze week. Om eerlijk te zijnhelemaal niks. Het was enorm gezellig in het huis en we hebben elkaar veel bijgestaan. Als groep zijn we hechter geworden. De trainingen waren soms intens. We werden ook fysiek aangepakt door onze fitnesscoach Mahdi. Hij weet precies tot hoe ver hij ons kan laten gaan. \k heb het persoonlijk erg zwaar gehad, maar met mijn winnaarsmentaliteit wel alle oefeningen afge maakt en tot het laatste gestreden. Hopelijk betaalt het harde werken zich uit. \k ben ervan overtuigd dat een topconditie ook belangrijk is als e-sporter. Als je fit bent, kun je langer achter elkaar potten spelen met een topconcentratie. We willen geen halve fina les verliezen omdat we moe zijn. Daarnaast is fysiek fit zijn ook belangrijk naar de jeugd toe. We moeten laten zien dat we niet alleen maar op onze kamer zitten te gamen. Fysieke bewe ging is ook belangrijk voor je gezondheid. Volgende keer \n de volgende Ajax Life is het de beurt aan Bob van Uden. \k zou graag van hem willen weten hoe hij het e-sporten combineert met zijn studie. De Supportersvereniging Ajax organiseert de nodige evenementen. En dat kan niet zonder onze vrijwilli gers. Tijdens de nieuwjaarsreceptie werden enkele trouwe vrijwilligers in het zonnetje gezet. Uiteraard werd er zondag 13 januari in café Vak 111 in de Johan Cruijff Arena geproost op het nieuwe jaar, waarin hopelijk het goede sentiment rondom Ajax voort wordt gezet. Een sentiment dat ook de SV Ajax goed heeft gedaan. SV Ajaxdirecteur Fabian Nagtzaam wist de genodigden te melden dat we inmiddels meer dan honderdduizend betalende leden hebben. Toch een mooie mijlpaal. "Maar je blijft daar niet zomaar boven. We moeten de leden iedere keer blijven verrassen en de aandacht geven die zij verdienen. Dat moeten we samen doen. Samen met onze medewerkers, samen met Ajax, samen met onze leden en samen met onze vrijwilligers." Enkele van die vrijwilligers werden extra in het zonnetje gezet, omdat zij 12,5 jaar aan onze vereniging verbonden zijn. Yvonne Bes, Arie den Blanken, Ad van Gaans, Louise Goris, Marco Kieft en Paul Mulder kregen een in glas gegoten 3d-borstbeeld van Ajax overhandigd door Nagtzaam (zie foto).

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 7