'Zou toch wat zijn om Real Madrid eruit te knikkeren' Kom 8 maart naar Cafe Ajax Life Ontmoet Ajaxspelers, loop door de kleedkamer, ruik het gras en speel mee met de quiz! Meld je snel aan via ajaxlife.nl/cafe 4 UITGELICHT ajaxlife Naam: Floris Jansen. Leeftijd: 25 jaar. Woonplaats: Kaatsheuvel. Beroep/studie: Ik sta op een basisschool in Hilvarenbeek voor groep zes. Lid van SV Ajax sinds: Nu bijna zes jaar. Mijn vader was al heel lang lid, ik las de Ajax Life zodra die op de mat plofte. Een eigen kaart gaf voordeel voor met name de kaartverkoop van topduels. Klassieker: Ik was bij de thuiswedstrijd, dat had echt een monsteruitslag kunnen en moeten zijn. Het blijft natuurlijk een wedstrijd op zich, maar kwalitatief gezien moet je ze ook daar gewoon helemaal van de mat tikken. Ik ben tevreden als het hondstrouwe legioen in de zestigste minuut lekker naar huis gaat bij een 0-5- stand. Lisandro Magallan: Ik heb hem tegen River Plate zien spelen in de finale van de Copa Libertadores. Tja, hij stak er niet met kop en schouders bovenuit, maar was wel degelijk. Ik denk dat het sowieso handig is om er extra verdedigers bij te hebben. De spoeling was erg dun. Neefje Traoré: Haha, Bertje TraoréIn het begin vond ik hem wat onwennig spelen, maar in dat succesvolle Europa Leagueseizoen deed hij het fantastisch. Ik denk niet dat zijn neefje Lassina dat niveau gaat halen. Donny van de Beek: Donny is een fantastische jongen, maar ik vind hem geen onbetwiste basisspeler. Hij is nog wat te wisselvallig. In vorm kan hij zeker een vaste waarde zijn/worden voor dit Ajax. Hij moet nog even geduld hebben, denk ik. Aankomende zomer gaan er flink wat jongens weg en dan moet hij zijn kans grijpen. Supportershome: Ik ben volgens mij één keer in het oude home geweest, het was toen megadruk en best gezellig. Ik ga het nieuwe home zeker wel een keer bezoeken. Het samenzijn verhoogt de sfeer gigantisch, kijk maar naar de Europese avondjes. Ajax Life Zaalvoetbaltoernooi: Ik zat in team Johan Cruijff en was die naam eigenlijk niet waard, maar je kunt moeilijk je team laten omdopen tot Sanogo of Albert Luque. Na twee wedstrijden hadden we een doelsaldo van min- veertien, dat was dan wel weer lachen. Mijn zusje wist in de derde wedstrijd al te scoren, iets dat mij nog niet was gelukt in voorgaande toernooien. Gelukkig eindigde de teller uiteindelijk alsnog op drie doelpunten, al hadden dat er vier kunnen zijn. Ik mocht uiteindelijk toch nog de halve finale en finale spelen wegens blessures bij een ander team. Het was een heel gezellige dag en alles was prima geregeld. Real Madrid: Het blijft een Europese topclub, maar dit Ajax heeft al laten zien voor niemand bang te hoeven zijn. Er moet thuis een goed resultaat gehaald worden. Ik ga begin maart in ieder geval naar Madrid, de vliegtickets zijn al geboekt. Hopelijk kom ik aan een kaartje voor het uitvak. Ik heb dit jaar nog EU-recht. Het zou toch wat zijn om Real Madrid eruit te knikkeren. Ik denk dat we niks te verliezen hebben tegen de regerend wereldkampioen. Kop omhoog, borst vooruit, wij zijn Ajax! (MvD) SUPPORTERS VERENIGING 18-01-2019 Floris Jansen in actie tijdens het Ajax Life Zaalvoetbaltoernooi.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 4