24 mei 1995, Wenen 1 j'uni 2019, Madrid Toen waren we er ook al bij. tcataxi.nl TAXI TCA Een beloftenelftal is een elftal van teleurstellingen. Deze week waren er ook velen teleurgesteld dat ze niet mee mochten naar Amerika. Schrikken we niet van. Er komen continu jongens terug die aan het eerste hebben geroken. Daar moet je mee dealen." "Door al die telefoontjes is het nagenoeg onmogelijk om als voetballer uit de band te springen. Voordat je het weet, staat het ergens online. Toen ik nog voetbalde, was dat allemaal nog niet zo. Moet je Mido en ik gingen tussen de trainingen door gewoon naar het centrum van Amsterdam om daar aan een shishapijp te lurken. we nota bene in een trainingspak van Ajax! Dat hoef je nu niet meer te flikken." "Ik zal tijd nodig hebben om me helemaal aan te passen aan het Europese voetbal." Bij Ajax waren we elke wedstrijd de bovenliggende partij. I Toen kwam ik Het is niet makkelijk om als Amsterdammer na zeven prachtige jaren Ajax Vrouwen te verlaten, maar aan al het mooie komt een einde en het is tijd om mijn horizon te verbreden." "Hij was geen Ajaxspeler. Ik vond hem te houterig. Niet soepel genoeg en te weinig voetballend vermogen. Ik begrijp wel dat hij weg is.I Het is wel goed om zo'n speler erbij te hebben, maar er is ook een ondergrens. SOUNDBITES ajaxlife twintig keer voor de goal, hier twee keer. Ik speel veel als controleur en loop veel. Daar geniet ik ook van, hoor. Elke week honderd procent." X X X Wij steunen onze club én de fans de komende Champions League maanden. We hebben er alle vertrouwen in, daarom geven we een speciale korting op taxiritten van en naar het stadion. Kijk op de site voor meer info. Wij' kennen Amsterdam echt Jong Ajaxtrainer Michael Reiziger in de Volkskrant. Het ene seizoen is het andere niet. Titelverdediger Jong Ajax verspeelt veel punten en het kwalitatieve gat met Ajax 1 groeit. Op mentaal vlak leren de talenten meer dan voorheen om te gaan met teleurstelling. Oud-Ajacied Andy van der Meijde in Nieuwe Revu. Social media maken de huidige generatie voetbalprofs braver en behoeden een aantal van hen voor de sportieve ondergang, meent de ervaringsdeskundige. Benno Nihom op het eigen online clubkanaal van Ajax. De trainer pakte in zijn eerste seizoen de dubbel en reikte dit seizoen met Ajax Vrouwen tot de achtste finales van de Champions League. Ondanks zijn vroegtijdige aankondiging hoopt hij met tastbaar eremetaal te vertrekken. 18-01-2019 Lisandro Magallan in het Algemeen Dagblad. De Argentijnse winteraankoop beseft dat hij tijd nodig heeft om zich in een goedlopend elftal te spelen. Waar landgenoot Nico Tagliafico een jaar geleden meteen basisspeler werd door de matige bezetting op de linksbackpositie, moet Magallan centraal achterin de concurrentie aangaan met Matthijs de Ligt en Daley Blind. De momenteel clubloze trainer Andries Jonker praat in het Ziggoprogramma Rondo over Max Wöber. Wöber verkast voor ruim tien miljoen euro naar Sevilla, maar de heren komen er aan de discussietafel niet uit. Ging de twintigjarige Oostenrijkse international te vroeg? Of is het voor alle partijen een goede transfer? Davy Klaassen in het Algemeen Dagblad. Ajax polste hem al voor een terugkeer, maar de Hilversummer koos voor Werder Bremen. Daar geniet hij weer, al is zijn rol wel anders dan destijds bij Ajax.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 2