SV Ajax Zweedse puzzel 1 L r r Shirtje winnen? VOORDELEN ALS LID SV AJAX f f T f A A A f A f A f A f T T T A ►f ajaxlife SV AJAX 1Q T1 T - - - - - - - - - - - Ook in deze editie van Ajax Life geven we een door een Ajacied gesig neerd shirt weg. Dit keer dat van Noussair Mazroaui. gen waarvan de antwoorden ergens in deze krant staan, en los de puzzel op deze pagina op. Oplossing: 18-01-2019 Onlangs overleden oud-Ajacled Slowaak bij Vitesse Jaarlijks lidgeld Plaats aanduiding op tribunes Vertrok onlangs op huurbasis naar De Graafschap Laatste makervan een goal voor Ajax in 2018 Home Loss Oud-Ajacied wiens contract onlangs bij AZwerd ontbonden Hieroefende Ajax in 2015 tegen 3anathinaikos Eigen Doelpunt Voormalige profclub ClubSportiv, zoals vóór Universitatea Craiova 2 Hierwerden Modric en Lovrenvoor aangeklaagd 3 Oud-winnaar SjaakSwart- Trofee speelt bij Zalgiris ..van Gastel TV-hitwas geen B- selectie Sport- vereniaina Ploeg 4 Scoorde de enige goal voorlndepen- diente in de dubbel tegen Aiaxin 1972 Blocked Shot Ex-speler De Graafschap, vader en opa waren ook Egyptisch international Technische Staf Clubabonnee Ex-speler FC Utrecht is nu coach bij W Almkerk Club uit Gistel NewYork Cosmos 5 Federico, vleugelspeler van Fiorentina Scoorde de laatste goal tegen Ajax in 2018 Door Ajax in de winterstop aan FC Groningen verhuurd Mourinho:'No More Interviews' Oud-Ajacied die in 2015 bi. Perth Glory zijn loopbaan afsloot Speelt op Sportpark Ookmeer In deze Schotse stad sloot Alex Ferguson zijn loopbaan als voetballeraf 6 Europa- meisterschaft Speelde 444 duels voor Volendam Spaanse oud-Ajacied die onlangs coach werd van FC Andorra Hans Westerhof ooit: 'Het grootste Ajax-talent sinds iaren' 7 Uitroep van bewondering Martijn speelt nu bij ONS Eitje Edens kreeg dit als eerste in '72 Staat vóór Benfica Voetbalclub uit Berlicum West Bromwich Albion Ex-Ajacied bij Telstar West Ham Voetbalclub uitBussum Organisator van de World Games SV Noordeloos bood 75 exemplaren van dit dier voorFrenkie Technische Analyse Racing Club Jette Veldvoetbal krijgt...-code 9312 Kwam van Cape Town Beachsoccer Trainina(afk) 8 Oud-Ajacied is nu de Deen met meeste goals in de Premier Leaaue Was trainer van Real, Barcelona en Atletico In 2012 op tragische wijze overleden oud-prof van Beveren 9 Japanse speler bij Albirex Niigata Nieuwe Argentijnse aanwinst Stapte deze winter over naar Cruzeiro Maakte één van de twee onterecht afgekeurde goals tegen Real in 2011 Wil jij kans maken op het gesigneerde shirt? Doe dan mee aan deze prijsvraag. Geef antwoord op de twee vra- Vraag 1: Met welk vervoers middel gingen Ajaxfans in de jaren vijftig naar De Kuip? Vraag 2: Hoeveel mensen passen er in het nieuwe supportershome? Vraag 3: Wat is de oplossing van de puzzel op deze pagina? Heb je de antwoorden gevonden? Ga dan naar ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk donderdag 31 januari de juiste antwoorden en je gegevens achter. We verloten de shirts onder de juiste inzendingen. Met de winnaars wordt contact opgenomen. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Jaargang 26, nummer 13 Vrijdag 18 januari 2019 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Mark van den Heuvel, Kevin Van Nunen, Menno Pot, Floris Roos, Ruud Stoop, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27,50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 14 verschijnt op vrijdag 8 februari 2019 Copyright 2019: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Johan Cruijff Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe-partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Johan Cruijff Arena (max. vier kaarten per clubcard). Laatste Kaarten Actie Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Ballenjongen of vaandeldrager Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2019 | | pagina 19