24 mei 1995, Wenen 1 juni 2019, Madrid Toen waren we er ook al bij. tcataxi.nl TAXI TCA SOUNDBITES ajaxlife 21-12-2018 Laat de kou voor wat-ie is. |Trek je winterkleren uit en ga lekker dansen. Om klokslag twaalf uur de kroeg in, muziek aan en lekker swingen. Neem een cachaga (Braziliaanse jenever) en heb plezier met iedereen." David Neres in My Arena. De Braziliaan spreekt in het huisblad van de Johan Cruijff Arena zo over zijn eigen kerstgedachte. "We moeten blij zijn dat we tegen een club als Ajax mogen spelen. Ik geniet ervan hoe zij in Europa presteren en vindt het mooi dat een voetballer als Hakim Zivech nog de Nederlandse velden rondloont een resultaat is heel klein, maar wij moeten onze huid zo duur mogelijk verkopen. In de omschakeling liggen er mogelijkheden, die moeten we grijpen." ichnoëOD :'Zo zie ik dat niet. Pas als je vanaf nu vijf keer de enige Nederlandse deelnemer bent in de Champions League,] ben je niet meer te achterhalen." Financieel directeur Jeroen Slop in NRC. Het CL-succes levert Ajax dit seizoen tientallen miljoenen op. Om het 'Bayern München van Nederland' te worden is meer nodig, laat Ajax' penningmeester optekenen. Dat zal niet onder hem gebeuren, want Slop vertrekt komende zomer na twintig jaar bij de club. s een voetballer klaagt dat de blanke jongens worden voorgetrokken, dan zeg ik dat hij harder moet trainen. I Wanneer compliment voor Carlo l'Ami andere trainers." en de een "De goal van Lasse is ook De Graafschaptrainer Henk de Jong tegenover De Gelderlander. Mustapha Nakhli in De Volkskrant. De Superboeren kregen inderdaad dé kans om uit een snelle counter op voorsprong te komen, De Marokkaanse belangenbehartiger van Hakim Ziyech en maar grepen die niet. De bewierookte Ziyech maakte er drie en De Jong had medelijden met zijn Noussair Mazraoui praat over de weg die hij en landgenoten spelers na de 8-0-nederlaag. moeten afleggen in hun route naar succes. "De mensen in Amsterdam kregen Leon Bailey in de Nederlandstalige editie van het Engelse maandblad FourFourTwo De 21-jarige aanvaller van Bayer Leverkusen is met recht een speler met een verhaal: over illegaliteit, politie- invallen, zijn gekidnapte stiefvader/ zaakwaarnemer en de uiteindelijke reden om na zijn periode bij AS Trencin niet naar Ajax maar het Belgische Racing Genk te gaan. Dusan Tadic na de 4-1-zege op PEC Zwolle tegen Ajax Life. De Serviër erkent dat Ajax het in Zwolle niet gemakkelijk had en dat de derde en enigszins bevrijdende treffer van Schone voortvloeide uit de door de technische staf verstrekte informatie over dode spelsituaties. hij beter is, stelt de trainer hem echt wel op. In de top moet je leren vechten, alleen de sterkste blijft over. Niet de jongens die zeuren over discriminatie." X X X Wij steunen onze club én de fans de komende Champions League maanden. We hebben er alle vertrouwen in, daarom geven we een speciale korting op taxiritten van en naar het stadion. Kijk op de site voor meer info. Wij kennen Amsterdam echt

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 2