4 DennisKOBE Vers van de grond Vers bij de consument MMI Trading Robbie Schipper \1// BLOEMENSHO, betrouwbaar en ondersteunend Bij inlevering van deze advertentie en min. besteding van €50,- worden er 2 kaarten verloot voor de wedstrijd Ajax - PEC Zwolle! BYHEINO.NL Funderingsinspectie In samenwerking met Grondschip BV BRL 7000 protocol 7004 gecertificeerd Den Brielstraat 8/A 1055 RV Amsterdam 020-6881083 (ma t/m wo) 06-27082939 info@rschipper.nl www.rschipper.nl Jullie gaan scheiden: mediator of advocaat? Buitenveldertselaan 120 (naast BCC) - 1081 AB Amsterdam Tel: 020 644 57 53 - Fax: 020 646 37 87 Ma-Za: 9.00 -19.00 uur - www.bsbv.nl - info@bsbv.nl r0 stucadoor schilders tegelzetter M. 06 - 31 31 31 96 W. www.denniskobe.nl E. info@schildersbedrijfkobe.nl Haarlemmerweg 519 dennis_2008@live.nl 1055 PL Amsterdam Wij hebben een passie voor groenten en fruit en zijn dan ook gespecialiseerd in de import, export en distributie van exotische soorten. info@jami-trading.com www.jami-trading.com www.zorgelooschscheiden.nl Als je besluit uit elkaar te gaan, komt er een hoop op je af. Het is een emotio nele tijd en tegelijkertijd moeten jullie allemaal praktische zaken regelen. Pro beer er samen uit te komen, zeker als er kinderen bij betrokken zijn. Een mediator of scheidingsbemiddelaar kan jullie daar bij helpen. Siebren Boon Wat is mediation? Bij mediation schakelen jullie de hulp in van een mediator, ook wel scheidingsbe middelaar genoemd. Een bemiddelaar is onpartijdig en heeft oog voor ieders belang, ook dat van eventuele kinderen. Siebren Boon scheidingsbemiddelaar bij Zorgeloosch Scheiden: "Omdat verstand en emotie elkaar tijdens de scheiding in de weg kunnen zitten, zorg ik ervoor dat jullie constructief met elkaar in gesprek blijven. Zo komen jullie samen tot haalbare afspraken." Mediator of advocaat? In plaats van een mediator, kunnen jullie ook een advocaat inschakelen. Een advo- caat is vaak duurder en heeft niet altijd jullie gemeenschappelijk belang voor ogen. De focus ligt vooral op het juridi sche deel en afspraken over bijvoorbeeld de kinderen worden in de rechtbank bepaald. Kies je voor een onpartijdige mediator, dan moeten jullie wel allebei bereid zijn de scheiding samen tot een goed einde te brengen. Dit bespaart jul lie vaak tijd, en daarmee geld. "Met me- diaton blijft de onderlinge relatie goed", vult Siebren Boon aan, "waardoor je niet in een vechtscheiding belandt. Daarnaast merk ik dat beide partijen ook op de lange termijn vaak nog steeds tevreden zijn met de gemaakte afspraken." Unieke samenwerking Bij een scheiding komt veel kijken, vooral op financieel gebied. Om jullie snel duidelijkheid te kunnen geven, voeren jullie bij Zorgeloosch het gratis kennismakingsgesprek met een bemiddelaar én een financieel adviseur. Deze samenwerking is uniek in Nederland. Zo garandeert Zorgeloosch dat jullie afspraken in één keer goedgekeurd worden door de rechter én de bank. Bel voor meer informatie naar: 088 - 1661 585

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 12