'Was al fan van Siem de Jong voor 15 mei' Doe jij al mee met onze SV Ajax poule? 7 I Elke maand maak je kans op een toffe prijs! Als jij als eerste eindigt in december win je 2 kaarten voor Ajax - Heerenveen op zondag 20 januari. Voorspel mee via poules.ajaxlife.nl 4 UITGELICHT ajaxlife -Ï"1 V" - 'K.- Naam: Nienke Spaan. Leeftijd: 21. Woonplaats: Tilburg. Studie: Sportcommunicatie. Daarnaast geef ik als bijbaan rond leidingen in de Johan Cruijff Arena. Lid van SV Ajax sinds: 2011. Seizoenkaart: Nee, maar als vrij williger van SV Ajax ben ik bij bijna alle thuiswedstrijden. SV Ajax: Ik ben een van de begeleiders van de kinderen die mascotte zijn. Ik kwam in contact met de supportersvereniging toen ik in 2012 een prijs won. Ik mocht als lid van Ajax Jonge Schare Siem de Jong interviewen. Tijdens het wachten op Siem werd me een beetje verteld wat er zoal werd gedaan, en dat klonk allemaal heel leuk. Van het een kwam het ander en kon ik als vrijwilliger aan de slag. Favoriete Ajacied: Dat is dus Siem de Jong. Ik was al een groot fan van hem voor dat interview, en zelfs al voor zijn doelpunten tegen FC Twente op 15 mei 2011. Ik werd tot dat moment vaak uitgelachen, mensen zeiden dat Siem geen 'sterspeler' was. Daar kwamen ze later op terug. Ik ben in Newcastle geweest toen Siem daar speelde, al was hij op dat moment geblesseerd. Nee, ik heb nog geen ticket geboekt naar Sydney. Dat kost aardig wat geld, en Siem is helaas weer geblesseerd. CL-overwintering: Ik ga er wel vanuit dat Ajax de volgende ronde van de Champions League haalt. Ik geloof niet dat Benfica bij Bayern München wint, en dan nog moet Ajax bij AEK drie punten kunnen pakken. Ik ben alleen een beetje bang dat de ploeg iets te jong is om zich niets van de fanatieke Griekse sfeer aan te trekken. Dat is het enigeAl hebben een paar van die jonkies natuurlijk ook al een Europa Leaguefinale gespeeld. WK footgolf: Ik ben in 2013 begonnen met footgolf, samen met een meisje uit mijn voetbalteam. Het sfeertje beviel me goed, en ik bleek wel talent te hebben. Inmiddels ben ik de nummer twee op de wereldranglijst bij de vrouwen en heb ik me geplaatst voor het WK footgolf in Marokko in december. Ik stond een tijdje eerste, maar kon twee maanden geen wedstrijden spelen door een operatie aan mijn arm en eindigde drie keer achter de huidige nummer één, een Engels meisje. Wat ik van het WK verwacht? Het wordt sowieso heel vet om mee te doen. Mijn doelstelling is een plek in de top-vijf. Ajaxaandelen: Ik heb geen Ajaxaandelen, en heb er ook nooit over nagedacht. Ajax Vrouwen: Om eerlijk te zijn volg ik Ajax Vrouwen niet heel erg. Ik ben soms bij een topwedstrijd, vanwege mijn vrijwilligerswerk bij SV Ajax. De ploeg doet het in Nederland goed, maar de 9-0-nederlaag tegen Olympique Lyon geeft aan dat het niveau van de eredivisie niet heel hoog is. Net als bij de mannen kom je er tegen de echte topploegen achter dat we een kikkerlandje zijn. (MvD) SUPPORTERS VERENIGING Poules Klassement Voorspellingen dinsdag 27 november 1 3 Speelweek 12 vrijdag 30 november zaterdagl december 23-11-2018 - 'V 'V. - r Nienke Spaan, vrijwilligster bij SV Ajax, doet in december mee aan het WK footgolf. AEK AJA f||?} K. Dolberg 30 november 20:00 Snel invullen exc utr "Did jrfSn I j

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 4