SV Ajax Zweedse puzzel L r Shirtje winnen? VOORDELEN ALS LID SV AJAX f f f A 1 f A A A k f f A f f f T SV AJAX IQ - - - - - - - - 5 f - - 7 T - Ook in deze editie van Ajax Life geven we een gesigneerd shirt weg. En weet je wat: als win naar mag je zelf kiezen van welke Ajacied je een shirtje mét handteke ning wil hebben. antwoord op de twee vragen waarvan de antwoorden ergens in deze krant staan, en los de puzzel op deze pagina op. Oplossing: 23-11-2018 MTS Ex-spelervan AEK en Benfica Werd onder meer gebroken door Cillessenen Neeskens Young-pyo... Tommy... Ervin... Dixon ...Bowyer ...Nauven Land van Kanon Nationaliteit van Frank StaDleton Verdediger van De Graafschap Vitesse uit Saudi-Arabië Speelde voorheen op Kaalheide Deen die clubtopscorer werd bij Heerenveen en Feyenoord h Amsterdam geboren AZ- middenvelder Kreeg geel bi Aiax-AEK Coachvan AEK Athene Hongaarse club die door AEK werd verslagen in CL-aanloop Al drie keer een ....op hetAjax-shirt! Europese Unie 2 Monaco ..Roma ..Trencin Eerste woord uit het door Cruyff gezongen 'hitje...' 'Handicap' van semiprof JackCastelijn bijVanlöselF Hieraan lijdt René Eijer Oud-Ajacied is op dreef bij Barcelona 3 Jizz, speelde heel lang in deAjax-jeud en nu actief voor Heerenveen Nouvelle Fe deration, voor landen die geen FIFA-lid kunnen worden Uruguyaanse oud-speler van Dortmund, Inter, Lazio enZaraaoza Turkse doelman bij Fortuna Sittard 4 Aantal goals van Wim Bleijenberg voor Ajax in 'Romeinse ciifers' 'De Gele Leeuwen' uit Heemskerk Aanval (Eng.) Staat op de miskoffertjes /anAjacieden op Schiphol Club ontstaan na fusie tussen PFC enHW Bemisse Spanjaard die na 2007 enkele duels voor Ajax speelde Uitroep van doelman Oud-Ajacied bij Werder Bremen Zorgde met RKC voor een sprookje zoals zijn bijna- naamaenoot Edson Arantes do Nascimento Sander, clubtopscorer Almere City in 2009 Naamgever stadion van Volendam Doelman van PEC Zwolle Sport News Cédric.. Mohamed, Algerijnse doelman Oostenrijkse international naar wie in Wenen een stadion werd vernoemd Olympische Spelen Billy, Dick, Hans, Ronald en Theo.... President Weah deed ooit oproep aan deze instantie Hier speelde oud-Ajacied Rini van Roon Olympia Neumünster After Extra Time Rugnummer keeper(Eng) Jom.. Voetbal (30-6-20191 Extra Time ...Breukers (Fortunal Deutsche Bundesliga Sport International Groningen, Manchester en weer Aiax 6 Duitse aanvaller bij Sparta Racing Emblem Schrijvers ving ooit de grootste... Kaartenpak- ker bii AEK Ex-Ajacied Lobont stond vooral in deze stad onder de lat 8 Wil jij kans maken op het gesigneerde shirt? Doe dan mee aan deze prijsvraag. Geef Vraag 1: Brian Brobbey werd vorig seizoen topscorer van De Toekomst. Hoeveel doelpunten maakte Het Beest? Vraag 2: Talent Arno Splinter verdiende in 1995 met de winst premie na Real Madrid-Ajax een 'jaarsalaris'. Hoeveel kreeg hij voor het zitten op de bank? Vraag 3: Wat is de oplossing van de puzzel op deze pagina? Heb je de antwoorden én oplossing van de puzzel gevonden? Ga dan naar ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk donderdag 6 december de juiste antwoorden en je gegevens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Jaargang 26, nummer 9 Vrijdag 23 november 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Kevin Van Nunen, Menno Pot, Floris Roos, Ruud Stoop, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27,50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 10 verschijnt op vrijdag 7 december 2018 Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Johan Cruijff Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe-partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Johan Cruijff Arena (max. vier kaarten per clubcard). Laatste Kaarten Actie Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Ballenjongen of vaandeldrager Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19