'Maakte van blijdschap een koprol op de grond' ESQkias Attentie Attentie.' pe Ajax Kü>s cluB persconferentie.' ajaxlife SUPPORTERS VERENIGING Op zondag 9 december staat de Ajax Kids Club Persconferentie op het programma. Leden van de Ajax Kids Club (6 t/m 11 jaar) mogen dan 4 spelers het hemd van het lijf vragen! Dus... wat heb jij altijd al willen weten? De leukste ingezonden vragen maken kans. Doe mee via ajaxkidsclub.nl/persconferentie 4 UITGELICHT 02-11-2018 Floortje Blijenberg was ballenmeisje bij Ajax-AZ. Naam: Floortje Bleijenberg. Leeftijd: 12. Woonplaats: Veenendaal. Studie: Ik zit nog in groep acht. Lid van SV Ajax: Mijn tante maakte me bij mijn geboorte lid van de Ajax Kids Club. Seizoenkaart: Nee, maar ik ga soms met mijn vader. Ik wil er wel een, maar het is moeilijk om er aan te komen, zegt mijn vader. Ajaxfan: De oom van mijn vader was Wim Bleijenberg. Hij speelde tussen 1956 en 1960 in Ajax 1. Mijn opa Hans Bleijenberg speelde in het derde van Ajax. Eerste keer Ajax: Dat was in 2016. Ajax speelde tegen Vitesse. Daarna ben ik nog naar thuiswedstrijden tegen NAC en FC Groningen geweest. Ballenjongens- en meisjesdag: Dat was supergaaf. Ik vond alle spelletjes leuk en was superblij dat ik als prijs ballenmeisje mocht zijn bij de thuiswedstrijd tegen AZ. Er worden voor Jonge Schare-leden leuke dingen georganiseerd. Ik werd gefilmd tijdens de wedstrijd en daar werd ik nog blijer van. Ik kon die nacht amper slapen. Juf Marjolein liet het filmpje ook in de klas zien. Zij houdt niet van voetbal maar vond dit ook wel erg leuk. Ik heb ook heel veel leuke reacties op het filmpje gekregen. Favoriete Ajacied: Donny van de Beek. Hij is gewoon heel leuk en speelt op dezelfde positie als ik. Ik voetbal bij de meisjes van GVVV als rechtshalf en wil later ook profvoetballer worden bij Ajax. Beste verdediger: Matthijs de Ligt. Hij mag na dit seizoen niet weg. Beste aanvaller: Dat vind ik een moeilijke. Er zijn er zoveel. Ik vind Klaas Jan Huntelaar bijvoorbeeld best goed. Is Hakim Ziyech ook een aanvaller? Ja? Dan kies ik hem. Ajax-Feyenoord: Ik vond het een leuke wedstrijd, maar had er toch iets meer van verwacht. Het was niet heel spannend. Mijn moeder vond van wel, maar zij heeft niet zoveel verstand van voetbal. Ik dacht voor de wedstrijd al dat Ajax ging winnen, en na die snelle rode kaart helemaal. Benfica-Ajax: Ik heb Ajax-Benfica van mijn ouders mogen kijken, ook omdat het vakantie was. Toen Ajax in blessuretijd scoorde, maakte ik van blijdschap een koprol op de grond. Ik hoop dat Ajax ook de uitwedstrijd wint. Ik denk dat het 2-1 voor Ajax wordt. De vakantie is dan al voorbij, maar ik denk wel dat ik ook deze wedstrijd af mag kijken. Wê on 01^" VMEMWh FOK5PO kpn vP®1 FCXSP0RTS.Nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 4