Basislidmaatschap Pluslidmaatschap ajaxlife SV AJAX Q SV Ajax Ledenpanel: 63 procent van leden is bereid meer te betalen We hebben het eerste ledenonderzoek van het seizoen 2018/2019 achter de rug. Dit keer werd het SV Ajax Ledenpanel vragen voorgelegd over het lidmaatschap. Zijn er extra voordelen waar jullie blij van worden? De belangrijkste conclusie uit dit onderzoek: als we de achterban heel specifiek een lidmaatschap voorleggen met duidelijke extra's, is 63 procent van de leden bereid meer te betalen voor dat pakket. Het huidige aanbod kost 27,50 euro, maar met ten minste twee extra voordelen mag de prijs vol gens de leden naar 35 euro. Check de tekening om de verschillen te zien tussen 'plus' en 'basis'. Het onderzoek ging tevens in op andere mogelijke voorde len. Kaartjes kunnen kopen voor Ajaxwedstrijden, en dan met voor rang, is bijvoorbeeld al vanaf de oprichting van onze vereniging een belangrijk onderdeel van het lidmaatschap. Sterker nog, het is voor de leden hét belangrijkste voordeel. De eerste vraag van het onderzoek ging over wedstrijd kaarten. Welk voordeel zie jij het liefst toegevoegd als het gaat om kaartverkoop? De Laatste Kaarten Actie heeft de voorkeur, op de voet gevolgd door een vaste korting. Vooral jongere leden zijn bereid daar dan extra lidmaatschapsgeld voor te betalen. Er zijn daarnaast voordelen te bedenken die te maken hebben met parkeren, abonnementen op Fox Sports of Ziggo en bijvoorbeeld aanbiedingen van een sponsor als Adidas. Conclusie is dat leden best iets meer willen betalen als par keren rond de Johan Cruijff Arena wordt toegevoegd aan hun lid- maatschap. Korting op Fox Sports, Ziggo en artikelen van de kleding- sponsor worden best vaak genoemd. De meeste leden willen niet meer dan zes euro extra betalen. Al jaren hebben onze leden kor ting op de rondleiding in de Arena (25 procent) en dat wordt gewaar deerd met een 7,5. Recent is daar 30 procent korting op rondvaarten van rederij 't Smidtje bij gekomen. Desgevraagd waarderen de leden dat met een 6,2. Ze weten overigens vaak niet dat ze deze korting kun nen krijgen. Ondanks de voldoendes op ons rapport geven de leden aan in de toekomst niet snel gebruik te gaan maken van deze voordelen. Het onderzoek ging verder in op andere voordelen of kortingen die je kunt bedenken bij een lid maatschap van SV Ajax. Voorbeel den: een concert of ander evene ment in de Johan Cruijff Arena met korting, iets vergelijkbaars in het Ziggo Dome of Afas Live en kortin gen bij Pathé of Artis. De voorzichtige conclusie is dat leden niet meteen bereid zijn extra te betalen voor deze voordelen. Uiteindelijk waren onze leden het meest uitgesproken en positief over het op deze pagina getoonde pluslidmaatschap. En dat is goed om te weten. Roept u maar! 19-10-2018 €27,50 Persoonlijke Ajax Life Clubcard met voorrang kaartverkoop (Ook Europees) 20 keer per seizoen de krant Ajax Life 10 procent korting in de Ajax Fanshop 25 procent korting op de Arena stadiontour (max. 4 kaartjes) Jaarlijks voetbaltoernooi in de Johan Cruijff Arena Pubquizzen in het land Kans maken op vele prijzen, zoals wedstrijdkaarten Persoonlijke Ajax Life Clubcard met voorrang kaartverkoop (Ook Europees) 20 keer per seizoen de krant Ajax Life 10 procent korting in de Ajax Fanshop 25 procent korting op de Arena stadiontour (max. 4 kaartjes) Jaarlijks voetbaltoernooi in de Johan Cruijff Arena Pubquizzen in het land Kans maken op vele prijzen, zoals wedstrijdkaarten En minimaal 2 van onderstaande extra's: Laatste Kaarten Actie (tot 50 procent korting) Structurele korting Adidas Korting op wedstrijdkaartjes Voorrang bij het aanvragen van een seizoenkaart Korting bij partners van SV Ajax (bijvoorbeeld Pathé, NEMO of Fox Sports) Enkele keren per seizoen een kijkcode voor wedstrijden van Ajax bij Fox Sports of Ziggo Een pluslidmaatschap is best een goed idee Door Erol Erdogan Kaartverkoop Parkeren Rondvaart, concert of Artis SV Ajax doet vijf keer per jaar een onderzoek onder haar panel leden. Het huidige panel telt momenteel zo'n tweeduizend leden. Ben jij achttien jaar of ouder en wil je ook meepraten? Schrijf je dan in op svajaxleden- panel.nl. Korting in de Ajax Fanshop is een van de huidige voordelen van het lidmaatschap

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 9