'Feyenoord te afhankelijk van Van Persie' 4 UITGELICHT ajaxlife Naam: Raymond van Heemstede Obelt. Leeftijd: 47. Woonplaats: Vlaardingen. Beroep: vrachtwagenchauffeur. Lid van SV Ajax sinds: het begin, 1992/1993. Seizoenkaart: vanaf 1987. Ik zit in vak 116. Klassieker: Ik woon onder de rook van Rotterdam en ken veel fanatieke Feyenoorders. Vroeger kon je nog een shirtje in je auto hangen, dat kan nu niet meer. Ik word 48 op de dag van de klassieker, dus ik weet wel een mooi cadeautje. Ajax wint met 3-0. Feyenoord is te afhankelijk van Robin van Persie. Favoriete Ajacied: Noa Lang. Zijn moeder is een vriendin van me. Ik ken hen via de amateurclub Victoria 04, waar ik grensrechter was. Ik heb ook een shirt van Noa gekregen met rugnummer 37. Ik vind hem een talentvolle jongen die steeds serieuzer wordt en beseft wat er nodig is om het te redden bij Ajax. Richard Witschge: Zijn boek wil ik wel voor mijn verjaardag hebben. Ik vond die hooghoudactie van hem tegen Feyenoord heerlijke Amsterdamse bluf. Ik kwam hem laatst tegen op De Toekomst en toen zei ik hem al dat ik zijn boek ging kopen. Benfica: Net na de loting vond ik het een lastige groep. Na de uitwedstrijd tegen Bayern München denk ik dat we eerste of tweede in de groep moeten kunnen worden. We kunnen Benfica en AEK Athene zeker voor blijven. Ik hoop dat Hakim Ziyech tegen Benfica weer fit is. Mocht dat niet zo zijn, dan hebben we zo'n sterke en brede selectie dat we dat kunnen opvangen. Dani: Een Portugese mooiboy. Een geweldige voetballer. Een speler die veel talent had, maar meer hield van stappen in Amsterdam. Hij woonde in een flat tien minuten van het centrum. Op sportief vlak herinner ik me vooral zijn doelpunten tegen Glasgow Rangers en Atlético Madrid. Erik ten Hag: Ik was sceptisch na zijn komst. Ik vond hem niet de persoonlijkheid hebben die bij Ajax past. Nu begin ik positiever over hem te worden. Ten Hag is momenteel druk bezig om zijn criticasters de mond te snoeren. Johan Cruijff Arena: Veel is goed. Het enige wat me opvalt is het verschil in sfeer tijdens Europese wedstrijden en competitieduels. Dat is voor verbetering vatbaar. Vorig seizoen werden spelers nog uitgefloten, zoals Ziyech. Je eigen spelers fluit je simpelweg niet uit. Dat gebeurt nu gelukkig niet meer. (SZ) €fc) VANDAAG VÓÓR 22:00 UUR BESTELD, MORGEN IN HUIS 19-10-2018 Raymond gaat uit zijn dak na de 2-0 van Klaas Jan Huntelaar in de laatste Amsterdamse editie van de klassieker.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 4