SV Ajax Zweedse puzzel r r r Shirtje winnen? VOORDELEN ALS LID SV AJAX f F 1 f A A f 4_ f f k f 1 k A A k f f f T T A ►f ajaxlife SV AJAX 1Q T T - - - - 7 T - - Ook in deze editie van Ajax Life geven we een gesigneerd shirt weg. En weet je wat, dit keer mag de winnaar zelf kiezen van welke Ajacied hij of zij een shirtje mét handtekening wil hebben. hij en Guido Pen het vliegtuig misten in 1979? 19-10-2018 Bayem-spits metal bijna 200 goals in de Bundesliga Go Ahead Eagles 1 'De Gazelle uit Kameroen In deze Amerikaanse staat speelde Tim Janssen Amerikaanse spits van Fortuna Sittard 2 Spanjaard die al vele jaren bij Bayem speelt Marc-André ...Stegen Club van Justin Kluivert Langste speler in Bayern- selectie Spanjaard die Bayem verliet voor PSG De dragende SDelers Aanbidding door de fans Krijgt Ronaldote maken met de discussie? OutPlaved Club uit Gent 'Boy Wonder" is nu eigenaarvan renoaarden Voornaam van De Mos en Mansveld Goudhaantje speelde twee WK-finales Olympique Marseille Positive Coaching Alliance Uitroep waarmee Spaanse fans hun club aanmoedigen International van Estland bij NAC 3 Handelsmerk van Abe van der Ban Rasmus en Viktor. ex-AZ Amsterdams talent bij VW 4 Technisch Assistent Amerikaanse international Nigeriaanse oud-VW- SDeler Vorige coach van Heerenveen Racing Club Geboorte plaats Kees van Buuren Tottenham HotsDur Kreeg geel tijdens Bayern-Ajax Niet meer fit Lichamelijke Opvoeding Vera Pauw trainde club uit Houston Club uit de Serie A Ex-topscorer van NEC en NAC 6 Union Wien Nord Internationaal arbiter en supermarkt eigenaar Is Maradona voor Benjamin, de zoon van Sergio Aaüero Opende de score bij Bayem-Ajax ...Rush Voornaam van voormalige Nederiandse arbiter Van Ravens PlayOffs Middenvelder vanAZ Hannie, ooit Ajax en later Vitesse Finse club Voorvoegsel bij Lazio Hier staat Stade Imam- Lyes 8 In 1939 opgeheven club uit Breda Rechtsvoor Scoorde in München Noord Ierland 9 Meervoudige lands kampioen in IJsland In 2009 clubtopscorer van Heerenveen Club uit Berg aan de Maas SV Rectoraat Broeder Paulusen Heerderweg fuseerden tot deze club Andreas, clubtopscorer Willem II in 2011 ..-Jana Hoever, jeugdspeler die naar Liverpool vertrok Wil jij kans maken op het gesigneerde shirt? Doe dan mee met deze prijsvraag. Geef antwoord op de twee vragen waarvan de antwoorden ergens in deze Ajax Life staan, en los de puzzel op deze pagina op. Vraag 1: Met wie werd Dani vergeleken na het jeugd-WK in Qatar? Vraag 2: Wat was Robbie Tervoort vergeten in het Braziliaanse hotel, waardoor Vraag 3: Wat is de oplossing van de puzzel op deze pagina? Ben je klaar met puzzelen en de antwoorden zoeken? Ga Oplossing: dan naar ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk donderdag 1 november de juiste ant woorden en je gegevens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Jaargang 26, nummer 7 Vrijdag 19 oktober 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Kevin Van Nunen, Floris Roos, Ruud Stoop, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27,50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 8 verschijnt op vrijdag 2 november 2018 Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Johan Cruijff Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe-partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Johan Cruijff Arena (max. vier kaarten per clubcard). Laatste Kaarten Actie Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Ballenjongen of vaandeldrager Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19