Weet jij de uitslag al? ajaxlife FANZONE 1 C SV Ajax is online klaar voor de toekomst Onze trouwe volgers is het hoogstwaarschijnlijk al opgevallen: ajaxlife.nl is totaal vernieuwd. We hebben na vijf jaar onze oude vertrouwde site vervangen, onze app is voorzien van een nieuw jasje en we hebben de nieuwsbrieven aangepakt. r01T ■GAMES GRONINGEN Speciaal voor onze Ajax Life-leden gaan we samen met Poules.com online iets nieuws doen. Je kunt voor iedere speelronde in de eredi visie meedoen met het invullen van een ouder wetse Ajaxpoule. En daarmee iedere maand leuke prijzen winnen! Hoezo? Met ajaxlife.nl was toch weinig mis? Ja, zeker, vonden wij ook. Maar na vijf jaar is de houdbaarheid van een site wel een beetje ver streken. Veel onderdelen onder de motorkap, techniek dus, zijn dan aan vervanging toe. En dan kun je maar beter de online omgeving flink op de schop nemen. Online omgeving? Je bedoelt toch de website? Ook. In ons geval is de website de centrale motor achter onze Ajax Life-app. Deze app moest dus sowieso ook worden aan- gepast. De nieuwsbrieven wil den we in dezelfde vormgeving, sjieke mensen zeggen look feel, hebben. Bijna alles wat je van de Supportersvereniging Ajax online ziet, is aangepast. Inderdaad. Ik zag andere kleu ren, en zo... Andere kleuren? Niet overdrijven nu. De basis is nog steeds Ajax, rood en wit! Sterker nog; we heb ben de kleur rood gelijk getrokken aan de club waar we zoveel van houden. Dat soort dingen horen bij onze huisstijl. Die hebben we iets eerder al aangepast. Andere lettertypes, andere logootjes, soms een extra ondersteunende kleur, inderdaad... En is dat het enige wat jullie heb - ben gedaan? Het uitgangspunt bij de bouw van de nieuwe site en de online omgeving was dat het meer een verenigingssite voor Ajaxsup- porters werd. Voor de bezoeker is in één oogopslag op ajaxlife. nl duidelijk dat er meer is dan alleen Ajaxnieuws. De content op de homepage toont bijvoorbeeld prijsvragen voor kids, gave items voor Ajax Jonge Schare en nog steeds de laatste info over Ajax voor volwassenen. Ik vind het allemaal best, maar ik wil nieuwtjes lezen over mijn club. Maak je geen zorgen. We weten uit bijvoorbeeld onderzoek via ons ledenpanel wat onze leden en de Ajaxachterban het liefst online zien. De onderdelen die je graag bij ons online bezoekt, zijn nog steeds goed - zelfs makkelijker - terug te vinden. Nieuws, analyses, blogs, foto's, video's en sinds kort onze online quizjes kun je met één klik oproepen. Ho, mijn vrouw roept of de Ajax Kids Club nog te vinden is op die nieuwe site. Je kunt haar geruststellen en je kinderen ook. Ajaxkidsclub.nl blijft een soort eigen startpagina hebben, net als Ajaxjongeschare. nl. We vonden het tof ook deze content, denk aan prijsvragen, evenementen en acties, onderdeel te laten zijn van de home. Alle maal informatie voor Ajacieden, van klein tot groot. En oh ja, voor- dat ik het vergeet; alle belangrijke momenten voor Ajaxsupporters hebben we in één agenda gestopt. Die online verbouwingen hebben jullie als vereniging zelf gedaan? Onze collega's hebben allemaal hard gewerkt om dit voor elkaar te krijgen, dat is zeker zo. Maar we zijn een supportersvereniging. We hebben dus hulp gekregen van bureaus voor deze klus. Je hoeft ze niet allemaal te onthouden, maar ze hebben Amsterdam als basis. De Ajax Life-app is al tijden in handen van Pinch en de nieuwe website is gebouwd door NoProto- col. Beide zitten in hartje Amster dam. De huisstijl is door Star- letti gedaan, uit het lommerrijke Amsterdam-Noord. 40Beats, op loopafstand van de Johan Cruijff Arena, doet onze nieuwsbrieven. Moet ik verder nog iets weten? Nee. Ga vooral online checken wat je ervan vindt. Dat kun je gewoon doen op het vertrouwde webadres: ajaxlife.nl. Schrijf je daar meteen in voor onze nieuwsbrief. Om de app te downloaden - als je dat niet al hebt gedaan - kun je terecht in de App Store of op Google Play. Zoek op Ajax Life en de app ver schijnt. 07-09-2018 A-/ Nieuws Anaiyscs jan 90.000 ;iëden staan wij ter Ajax! Meer dan alleen Ajaxnieuws Door de redactie oo® AGENDA Ajax Kias Tour IJmuiden Lekker op doel schieten in de Johan Cruijff Arena, wie wil dat nou niet? Jy krijgt als Ajax Kids Club-lid de kans! Groning Per wedstrijd van Ajax kun je vooraf de uitslag voorspellen. Als je die goed hebt, verdien je vijftien punten. Als je alleen de winnaar juist hebt ingevuld, krijg je bijvoorbeeld acht punten. Het gaat er dus om of jij als Ajacied goed in de glazen bol kunt turen. Niet alleen over de wedstrij den van onze club is het mogelijk je je hersenen te kraken, de hele komende speelronde kun je als voetbalkenner goed proberen in te vullen. Gaat Heerenveen uit het dal kruipen met een overwin ning? Zal PSV weer in de laatste minuut winnen of is die mazzel (sommigen zeggen kwaliteit) in Eindhoven straks net niet meer voorhanden? Kortom, volwassen leden van SV Ajax (Ajax Life) doe vooral mee! Het is vrij simpel: je down- loadt de app en gaat in het menu (Android) naar Poules, of je klikt op het tabje Poules (iPhone of iPad). De rest wijst zich vanzelf; je kunt met je lidnummer inloggen. Als je achter je pc wilt meedoen, ga je naar ajaxlife.poules.nl. Veel plezier! SV Ajax Lid worden en wonend in het buitenland?

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 15