'Je voelt dat er iets ontstaat' k 4 UITGELICHT 21-08-2018 ajaxlife Naam: Ad van Schijndel. Leeftijd: 54 jaar. Woonplaats: Meteren. Beroep: Applicatiebeheerder bij de Nederlandse Spoorwegen. Lid van SV Ajax sinds: 1993. Seizoenkaart: Ik heb met de puzzelprijs uit de laat ste krant van vorig seizoen twee seizoenkaarten gewonnen. Ik heb een zoon en een dochter die alle bei Ajacied zijn, dus ik wissel iedere wedstrijd af met wie er mee gaat. Ik kijk toch wel het meeste uit naar de klassieker, maar de topper tegen PSV is natuurlijk ook gaaf om mee te maken. Noussair Mazraoui: Mazraoui heeft een goede indruk bij mij achtergelaten. Soms zie je nog wel de onervarenheid, zoals bij de penalty die hij veroorzaakte tegen Standard Luik, maar daar leer je weer van. Ik ben ook wel een voorstander van het omscholen van middenvelders naar verdedigers. Een multifunctionele rechtsback die weet hoe je moet aanvallen, is heel waardevol. Europees voetbal: De thuiswedstrijd tegen Standard Luik was zelfs thuis voor de buis genieten. Het spel geeft hoop. Van Dinamo Kiev kan ik eerlijk gezegd geen spelers opnoemen, dus ik houd Ad van Schijndel won twee seizoenkaarten met de zomerpuzzel in Ajax Life. de kans dat we de Champions League halen op fiftyfifty. Verwachtingen seizoen: Gezien de selectie, heb ik veel ver trouwen in het kampioenschap dit jaar. Je voelt ook dat er iets ontstaat. Ik denk dat Feyenoord het dit jaar heel lastig krijgt, dus is PSV je enige concurrent. Als je Matthijs de Ligt weet te behouden, denk ik dat hij opnieuw heel belangrijk gaat zijn voor het team. Qua talenten zie ik Teun Bijleveld wel doorbreken. Dusan Tadic: Tadic is een onwijs slimme spe ler met de broodnodige ervaring. Je merkt nu al dat hij en Hakim Ziy- ech een klik hebben op het veld. Hij was niet goedkoop, maar er mag ook wel eens een keer geld worden uit gegeven. Natuurlijk moet je talenten de kans geven, maar ervaring is ook heel belangrijk. Je hebt nu een lekkere combinatie tussen jong en oud. Uitshirt: Ik hou wel van klassieke shirts, veel kleurtjes en gedoe vind ik eigenlijk niets. Toch trek ik het shirt uit de jaren tachtig (zie foto) wel eens aan. Ik kreeg het destijds voor mijn ver jaardag. Dan ga je niet zeggen dat je het lelijk vindt. Het grappige is dat ik veel reactie krijg van andere suppor ters, vooral omdat het oude logo erop staat. Ik moet zelfs wel eens met ze op de foto. Het is geen mooi shirt, maar wel een speciale. (LH)

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 4