■II) OOK OP UMUIDEN BOULEVARD; i WHERE PLAYERS WIN! IJMUIDEN BEVERWIJK casinosevens.nl Van Cleeffkadel5 07:00 - 01:00 Kennemerboulevard 412 Dagelijks 10:00 - 00:00 Breestraatl3 09:00-00:00 SOUNDBITES 21-08-2018 ajaxlife J Voor je eigen fans moet je altijd scherp zijn en honderd procent geven. Als we dat doen, hebben we geen zorgen. Maar nu verdienden we het niet om te winnen." Dusan Tadic spreekt duidelijke taal na Ajax-Heracles in De Telegraaf. Ajax' eerste optreden dit eredivisieseizoen was zorgelijk, helemaal als je bedenkt hoeveel ervaring er op het veld stond met spelers als Tadic en Daley Blind. Hopelijk is het gebrek aan agressie een incident. jNouri wist op basis van zijn gedrag zoveel culturen te verbinden. Van dat soort momenten kan ik wel onder de indruk zijn." Louis van Gaal is te gast bij televisieprogramma Zomergasten. Traditiegetrouw neemt de gast een aantal televisiefragmen ten mee en Van Gaal koos op zijn beurt voor de herdenking van John F. Kennedy. Het deed de oud-Ajaxtrainer denken aan het indrukwekkende eerbetoon aan Abdelhak Nouri in Geu zenveld, waar honderden mensen van verschillende culturen samenkwamen om Appie te eren. Elk jaar is het knokken. Ook voor mij. Dat gaat al zes jaar zo, dus dat ben ik wel gewend. We worden allemaal beter van de concurrentie." Ik ben nog steeds niet een trainer in het veld. Je wenst elke thuiswedstrijd een publiek zoals vandaag. Dat maakt extra sfeer en Na de aardbeving zag Cas een van zijn Ajaxshirts liggen en die wilde hij geven aan het jongetje met wie hij had gevoetbald. |Die had al bijna niks en nu ook geen huis meer.' De moeder van Cas Binnendijk in gesprek met Ajax Life over de prachtactie van haar zoon. Het Indonesische eiland Lombok werd meerdere malen getroffen door zware aardbevingen. De dertienjarige Ajax- supporter Cas was er ook met zijn familie. Cas hield zich groot en gaf zelfs een van zijn Ajaxshirts weg. Zo zie je maar hoe voetbal kan verbroederen. Lasse Schone tijdens de persconferentie vooraf gaand aan de uitwedstrijd tegen Standard Luik. Schone speelt inmiddels zes jaar voor Ajax, werd door verschillende trainers veroordeeld tot de reservebank, maar toch wist de ervaren rot zich telkens terug te knokken in de basiself. Zo zien we het graag: niet meteen morren, maar vechten voor je plekkie. De trainer bepaalt hoe we de dingen gaan doen en dat probeer je in het veld zo goed mogelijk uit te voeren. Daley Blind in gesprek met Ziggo Sport na afloop van Standard Luik-Ajax. Het is toch een vrij opvallende uitspraak van de naar huis teruggekeerde Ajacied. Blind werd deze zomer juist door Ajax gehaald om de nodige ervaring in het jonge team te brengen. Het is dus niet gek dat er een bepaalde leidersrol van hem wordt verwacht, maar kennelijk ziet de linkspoot dat (nog) anders. zorgt voor een twaalfde man. Je ziet hoeveel energie dat brengt bij de ploeg. Laat dit een eyeopener zijn." Klaas Jan Huntelaar in gesprek met de NOS na Ajax-Standard Luik. Levert een goede sfeer energie bij de spelers op of een energieke ploeg een goede sfeer in het stadion? Waarmee het ook begint, beide aspecten versterken elkaar, daar heeft Klaas Jan helemaal gelijk in. Dat mag voor iedereen een eyeopener zijn. Weekend nachtopening Vrijdag en zaterdag 10:00 - 02:00 Zondag 13:00-00:00 speel nm BEWUST Bil

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 2