IMAX Daalt A/ijQjckt tocA ted&tmi aa/vt! grand café - automatiek SOUNDBITES 07-08-2018 ajaxlife dat de laatste maanden niet gemakkelijk waren, wil ik Ajax en de supporters "bedanken voor een geweldige tijd samen." Amin Younes laat van zich horen via zijn Instagram. Aan een langdurige soap lijkt nu eindelijk een einde te zijn gekomen. Younes heeft zich gemeld in Italië en is daarmee nu officieel speler van Napoli. Hij mag dan wel via de achter deur bij Ajax zijn vertrokken, toch wensen we hem veel geluk en succes in Napels. "Ik zag het meteen helemaal voor me |Van Arenagras naar Arenakaasll Andy Verdonk, eigenaar van Foodjoy, tegenover het magazine My ArenA. Het gemaaide gras dat van de mat in de I Arena afkomt, krijgt dankzij ondernemer Andy wel een heel bijzondere bestemming. Het gras gaat op een composthoop, dat mest oplevert. Op de bemeste weilanden grazen weer schapen, die melk produceren waarvan kaas wordt gemaakt. Arenakaas dus. (Erik ten Hag is erg direct en streng. Hij is een goede man, tactisch sterk! en ik denk dat we er samen een mooi seizoen van gaan maken." Dennis Johnsen in gesprek met de Engelse website Football Oranje. Johnsen reisde niet mee met de selectie naar Duitsland voor het trainingskamp. De Noor leek er even niet zo goed op te staan bij zijn trainer. Ten Hag gaf desgevraagd aan dat Johnsen zelf wel wist waarom hij er niet bij was. Ondanks het akkefietje spreekt Johnsen toch positief over de trainer. Ik heb besloten mijn oude nummer 17 aan Daley Blind te geven. Ik kan "Tadic zat vlak achter me op de hank, I Prachtig om te dacht dat de trainer er zat. Zo fanatiek was hij, Ivoortdurend aan het coachen.! zien en horen. niet wachten tot ik weer kan spelen en daarom wil ik nummer 32 dragen, net als drie jaar geleden." Vaclav Cerny geeft op zijn Instagram uitleg over zijn 'nieuwe' rugnummer. Blind speelt dit seizoen met rugnummer 17. Van wrok is gelukkig geen enkele sprake bij Cerny, die vorig jaar dat nummer droeg. Hij neemt gewoon nummer 32. Zo krijgt Blind zijn oude nummer terug en Cerny ook. ledereen blij. Kaj Sierhuis tegenover De Telegraaf na afloop van Ajax- Sturm Graz. Dusan Tadic maakte tegen Sturm Graz zijn eerste minuten als Ajacied, maar ook op de bank bleef de zomeraankoop niet onzichtbaar. Het viel debutant Kaj Sierhuis op. Voor jonge spelers als Sierhuis kan de ervaring van Tadic een grote rol spelen in hun ontwikkeling. Het was geen wereldpenalty. Ik kan me goed voorstellen dat Huntelaar de volgende strafschop neemt." Lasse Schone op Fox Sports over de gemiste penalty tegen Sturm Graz. Schone en penalty's: het is de laatste tijd geen gelukkig huwelijk. Vorig seizoen miste hij thuis tegen VW en we kunnen zijn mislukte strafschop namens Denemarken op het WK ook nog wel herinneren. Gelukkig scoorde hij tegen Sturm Graz vanuit de rebound alsnog. ijyUHO.pathe. rU/vmaje FEf Siauleumd Tijdens alle thuiswedstrijden van AJAX voor én na de wedstrijd LIVE muziek!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 2