Voor de grote en kleine trek SOUNDBITES ajaxlife "Basel zou ik prima vinden om tegen te spelen. Alsjeblieft geen Ajax. We hebben twee heel goede dagen nodig om Ajax uit te kunnen schakelen, maar een kans is er altijd." "De Kuip is een mooi stadion. Vroeger lag daar het beste veld. Ik heb thuis ook dingen van Feyenoord in de kast staan. Ik heb de laatste maanden zoveel onzin over Ten Hag voorbij horen komen.. Hij is een heel fijn en betrokken mens. Ik ken geen enkele speler die niet positief over hem is." De brandweer komt met zes spuitslangen en twintig man om het veld nat te houden. En na de wedstrijd? Dan gaan we in de kantine andere dingen nat maken." VM Ik denk dat jongens die overwegen om weg te gaan, nu graag willen blijven. Je ziet iets ontstaan bij Ajax. Iedereen merkt en voelt dat. Ze willen er deel van uitmaken." "De supporters en ik zijn moeilijk begonnen, maar uiteindelijk zijn we toch samen één geworden. Er komt zeker een dag dat ik weer thuiskom. Amazing Oriental, voor al je Aziatische boodschappen Amazing Oriental, dé Aziatische supermarkt Amazing Oriental Duivendrecht (Groothandel) De Flinesstraat 6, 1114 AL Duivendrecht Bezoek ook onze andere winkels Almere Amsterdam Arnhem Beverwijk Breda Den Bosch Den Haag Duiven Duivendrecht Eindhoven Groningen Maastricht Nijmegen Rotterdam Utrecht In onze food corner bieden wij een heerlijke selectie hapjes aan uit de Indonesische, Surinaamse en de Bezoek onze Chinese keuken. Van verse maaltijden, snelle snacks, fooc| tot goed gevulde broodjes en exotische drankjes. t Geniet van comfort food op z'n best. Bezoek onze website amazingoriental.com - orientalwebshop.nl Volg ons op 24-07-2018 Sturm Graztrainer Heiko Vogel tegenover de Duitse website Spox. Ajax neemt het in de tweede voorronde van de Champions League op tegen Sturm Graz. De trainer van de Oostenrijkse ploeg hoopte Ajax juist te ontlopen. Sturm Graz mag dan wel geen grote Europese naam zijn, maar dat waren eerdere tegenstanders uit Oostenrijk, zoals Red Bull Salzburg en Rapid Wien, ook niet. RTV Rijnmond is aanwezig bij de signeersessie van Sjaak Swart in Rotterdam. Sjaak Swart is tachtig geworden en om dat te vieren bracht hij een prachtig boek uit. Tijdens een signeersessie in Rotterdam blijkt dat Mister Ajax mooie herinneringen aan de Havenstad heeft. Dat Sjaak de hevige rivaliteit tussen de supporters van Ajax en Feyenoord onzin vindt, bleek ook al toen hij tijdens het Voetballer van het Jaar Gala het clublied van de Rotterdammers zong. Zakaria Labyad in gesprek met Voetbal International over de hereniging met Erik ten Hag. Vaak wordt gedacht dat Ten Hag een norse man is, maar Labyad kent de trainer al wat langer dan vandaag en probeert die beeldvorming te ontkrachten. Ten Hag zou juist altijd het beste voor hebben met iedereen. Het is fijn om na veel kritiek ook eens wat positiefs over de trainer te horen. Gerrit van Keulen, accommodatiebeheerder van sportpark W 't Achterveen, tegenover De Stentor over de oefenwedstrijd tussen Ajax en Steaua Boekarest. Oefenpotjes in de provincie zorgen altijd voor mooie verhalen en in Hattem was dat dit jaar niet anders. Wedstijdkaartjes waren te koop bij de plaatselijke kapper en om het veld goed bespeelbaar te krijgen werd zelfs de brandweer ingeschakeld. Klaas Jan Huntelaar tegenover NOS over de laatste transferontwikkelingen bij Ajax. Ajax doet met het aantrekken van Dusan Tadic en Daley Blind goede zaken op de trans fermarkt en dat blijft niet onopgemerkt bij de spelersgroep. Huntelaar verlengde zelf onlangs zijn contract en vermoedt dat spelers als Hakim Ziyech nu ook neigen naar een langer verblijf in Amsterdam. Daley Blind vier jaar geleden tijdens zijn afscheid in de Johan Cruijff Arena. Blind deed vier jaar geleden tijdens zijn afscheid de belofte dat hij ooit weer thuis zou komen. Deze belofte komt hij nu na. Ajax presenteerde de rasechte Ajacied met een geweldige video, waarbij de oor spronkelijke tekst van het liedje 'Three Lions' op een ludieke manier is bewerkt: he's coming home!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 2