J r r r Shirtje winnen? VOORDELEN ALS LID SV AJAX f T f A f f A T f f f f f T f T T f f f ajaxlife SV AJAX 1Q T T T T - - - - - - T - - - - Ook dit seizoen geven we in elke Ajax Life een gesigneerd shirt weg. We beginnen met die van de naar huis teruggekeerde Daley Blind. de de juiste antwoorden en je gegevens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opge nomen. 24-07-2018 MTS Koninklijke club uit Deventer Hier speelt EVC Extra Time Limburgse aanwinst Tony, Arsenal- legende Ajax-icoon die onlangs 80 werd Europa League Eioen Nederlandse club in EL doelpunt Club met meeste titels Zomerse aanwinst Overtreding Kwam van FC Utrecht 1 Pieter, oud-arbiter Roemeense oud- Fevenoorder Inter Milaan Tennis- term Staat vóór Fiori en Penneuit San Marino Vóór Monaco en Roma Knock Out Oud-doelman enex- bondscoach van Marokko Jong Ajax 2 Opponent in voorronde CL 3 Heeft de ArenA Dit jaar ontslagen bij FC Readinq 4 Dit land deed mee aan het WK To Be Announced Aanvallend rendement Vertrok in 2017van Ajax naar Braga Keepers trainer bij Ajax-jeugd Nationaliteit van Ragnar Klavan Algemeen klassement Hart- frequentie 5 Ajacied die op het WK speelde Oud- trainervan Ajax Waar nemend Nieuwe trainer Willem II Vorig seizoen goed voor 14 treffers in de eredivisie Huidige lands kampioen Pleun, voormalige steunpilaar van PSV Voornaam van Duitse oud aanvaller Seeier Bij dit monument kocht Edgar Davids een flat Dennis, voormalige Chelsea- vedette InAthene geboren Ajax-spits Speelde van 1998 tot 2015 bij Barcelona Ashley, wonzeven keer de FA Cup Via Ajax (huur) naar het AZ-doel Scheurde vorig jaar zijn kruisband af 6 7 Debuteerde ditjaartegen ADO Den Haag Pepmiddel Odense Boldklub Oud- spelervan Roda JC Was het rugnummer vanYounes Markante oud-doelman Argentinië Braziliaanse ex-AZ-sDeler Hier beet Suarez nog niet in, Tyson wel Hier speelt w Oostergo Belandde Misidjan (ex-Willem II) dit jaar in Franse speler bij Fenerbahce 8 Laatste Oefening Argentijnse topvoetballer Aanduiding voorZweden Koreaanse oud PSV- speler Club uit Göteborg We hebben het concept van de prijsvraag iets aangepast. Net als vorig seizoen stellen we enkele vragen, waarvan de antwoorden ergens in dit nummer van Ajax Life staan. Daarnaast moet je bovenstaande puzzel oplossen. Heb je alle Jaargang 26, nummer 1 Dinsdag 24 juli 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Lindy Hofstra, Geert Langendorff, Kevin Van Nunen, Menno Pot, Floris Roos, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland antwoorden? Wie weet win jij dan het shirt van Blind. Vraag 1: Volgens Felix Gasselich kocht Sturm Graz dit seizoen pas één goede speler. Wie is dat? Vraag 2: Voor het voetbal in welk land is Daley Blind volgens René Meulensteen echt gemaakt? Vraag 3: Wat is oplossing van de puzzel op deze pagina? Ben je klaar met puzzelen en zoeken? Ga dan naar Oplossing: ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk dinsdag 7 augustus 1 2 3 4 5 6 7 8 Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27,50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 2 verschijnt op dinsdag 7 augustus 2018 Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Johan Cruijff Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe-partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Johan Cruijff Arena (max. vier kaarten per clubcard). Laatste Kaarten Actie Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Ballenjongen of vaandeldrager Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19