'Ik kijk ieder jaar weer uit naar het Ajax Life Voetbaltoernooi' SHIRTJE WINNEN? rrmiife VOORDELEN ALS LID SV AJAX ajaxlife SV AJAX I Q 18-05-2018 UITGELICHT UI OPROEP Hakim Ziyech is een van de Ajacieden die deze zomer kunnen gaan schit teren op het WK. Wil jij een gesigneerd shirt winnen van de Ajacied van het Jaar? Dat kan als lid van SV Ajax. Laatste Kaarten Actie Ballenjongen of Naam: Manon van Halen. Leeftijd: 25. Woonplaats: Arnhem. Beroep: Leerkracht basis onderwijs. Lid van SV Ajax sinds: 2004. Mijn Ajax: Ik heb wel echt een voetbalfamilie, dus Ajax is er een beetje met de paplepel ingegoten. Ondanks dat Amsterdam niet naast de deur is, wil ik vanaf komend sei zoen toch een seizoenkaart. Er zijn zoveel mooie momenten die ik met Ajax heb meegemaakt, zoals het behalen van de Europa Leaguefi nale vorig jaar. Excelsior-Ajax: Het was een beetje een gekke opstelling. Ik snap wel dat de jeugd nu de kans krijgt, maar toch denk ik dat je het met alleen maar jonge spelers niet gaat redden. De eerste helft was echt slecht, met name in verdedigend opzicht. Die fout van Matthijs de Ligt en Kostas Lamprou was daar wel tekenend voor. Erik ten Hag: Er is veel kritiek op Ten Hag en dat snap ik ook wel als je naar zijn wisselbeleid kijkt. Ik zou hem niet per se wegsturen, maar ik denk eerlijk gezegd dat hij het niet lang meer volhoudt. Op dit moment zie ik ook geen perspectief dat het volgend seizoen goed komt met hem aan de leiding. Hakim Ziyech: Ik erger me soms enorm aan het gedrag van Ziyech, maar je kunt niet ontkennen dat hij een fantastische voetballer is. Hij heeft zich bewezen in de eredivisie, dus een stap naar het buitenland is begrijpelijk. Toch hoop ik stiekem wel dat hij blijft, maar die kans is nihil. Ajax Life Voetbaltoernooi: Ieder jaar kijk ik weer uit naar het voet- baltoernooi, lekker voetballen met andere supporters is heel leuk. Vorig jaar won ik zelfs de schaal, dat was heel vet. Voetballen op deze heilige grasmat is heerlijk en de sfeer is hier altijd goed. Andere evenementen van SV Ajax bezoek ik ook, zoals Café Ajax Life. Transfers: De komst van Zakaria Labyad is nu zeker. Bij een vertrek van Ziyech zie ik hem ook wel als een goede opvolger. Justin Klui- vert is hier nog lang niet uitgeleerd, die hoge contracteisen zijn dus ook belachelijk. Laat eerst maar zien wat je in je mars hebt, daarna kun nen we het over financiële middelen hebben. Volgend seizoen: Ondanks dit dramatische seizoen heb ik wel weer zin in het volgend seizoen. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Plaatsing voor de Champions League wordt lastig, maar ik heb wel vertrouwen in een leuk Europees seizoen. Mis schien kunnen we dan wel weer net zoiets moois als vorig seizoen neer zetten. (LH) Wil jij ook in deze rubriek komen? Dat kan! Mail je gegevens naar redactie@svajax.nl en wellicht sta jij dan op deze plek in het volgende nummer. Het concept zal inmiddels bekend zijn: geef antwoord op de drie vragen, waarvan de antwoorden in deze Ajax Life te vinden zijn. Wie weet win jij dan het shirt van Ziyech (maat XL). Vraag 1: Wanneer begint Ajax de voorbereiding op het nieuwe sei zoen? Vraag 2: Wie was de eerst scorende Ajacied op een WK? Vraag 3: Wat komt Hakim Ziyech naar eigen zeggen helaas niet al te vaak tegen in de voetballerij? Heb je de antwoorden gevon den? Ga dan naar ajaxlife.nl/ shirtje en laat uiterlijk vrijdag 25 mei de antwoorden en je gege vens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opgenomen. AJACIZD Jaargang 25, nummer 20 Vrijdag 18 mei 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Lindy Hofstra, Kevin Van Nunen, Menno Pot, Floris Roos, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27.50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlic Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 1 van het seizoen 2018/2019 verschijnt in aanloop naar de eerste wedstrijd in de Champions Leaguekwalifica tie (24/25 juli) Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. 1 Leuke 10 procent Ajax-evenementen korting in fanshop Zelf voetballen in de Amsterdam Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, Omdat het leven als tiener al Arena of samen met een speler of toch liever een trainingspak of duur genoeg is, kun je tegen fikse meedoen aan een quiz? SV Ajax sporttas met het clublogo? Als je in kortingen kaartjes kopen voor organiseert elk seizoen enkele leuke de Ajax Fanshop (ook online) iets Ajaxwedstrijden. De Laatste evenementen, zoals het Ajax Life koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien Kaarten Actie is exclusief voor leden Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. procent korting. van Ajax Jonge Schare. Voorrang bij 25 procent kaartverkoop korting Arena Tour vaandeldrager Wil je een wedstrijd van Ajax Wil je even gluren in de Als Jonge Schare-lid kun je ook bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het direct langs het veld staan: als Jonge Schare) clubcard van SV is om langs het veld te staan? Als ballenjongen. Of beter: voor de Ajax krijg je voorrang op de losse lid van SV Ajax krijg je 25 procent wedstrijd op het veld staan als kaartverkoop en Europese passe korting op de rondleidingen in vaandeldrager of vlagdrager bij partouts, en heb je dus kans op de Amsterdam Arena (max. vier thuiswedstrijden. betere en goedkopere plekken. kaarten per clubcard).

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19