da/j. i/eM. Dcmii&nmkttocA tedeüem twafi,! hixaflex in- outdoor store SV Ajaxdirecteur Fabian Nagtzaam kijkt terug op een turbulent jaar en alvast een beetje vooruit 1 ft SVAJAX ajaxlife Het seizoen 2017/2018 was niet het seizoen van Ajax. Daar zal iedereen met een rood-wit hart het over eens zijn. SV Ajaxdirecteur Fabian Nagtzaam blikt terug. En alvast vooruit. Uw specialist in al uw binnen en buiten zonwering Bosman Zonwering en Rolluiken is sinds 1981 dé Luxaflex® specialist vooral je zonwering, raamdecoratie, markiezen en rolluiken. Wij leggen de nadruk op service, kwaliteit en garantie. Voor meer informatie en leuke acties ga je naar onze website of bezoek je onze showroom. Ook kan je ons op facebook en instagram volgen. Bosman Luxaflex® in- outdoor store Amstelveenseweg 57 1075 VT Amsterdam Tel. 020-676 49 20 www.bosma n I uxaflexstore.n I grand café - automatiek Tijdens alle thuiswedstrijden van AJAX voor én na de wedstrijd LIVE muziek! 18-05-2018 'Hopelijk tranen van vreugde in plaats van verdriet' "Voetbal is emotie en zeker voor supporters: wij staan op met de club en gaan er mee naar bed. Wat dat betreft is het afgelopen seizoen een achtbaan aan emoties geweest. Het vertrek van Peter Bosz en Marcel Keizer, de vroegtijdige uit schakeling in Europa en het beker toernooi, de titelstrijd die maar niet spannend wilde worden; het stond allemaal toch in de schaduw van het wegvallen van Abdelhak Nouri." "In de 34ste minuut bij Ajax-AZ kreeg iedereen in het stadion weer kippenvel en nog een keer dit sei zoen vormden we met z'n allen een eenheid. Voor Abdelhak. Met een staande ovatie voor de talentvolle speler, die we dit seizoen liever hadden toegejuicht tijdens weerga loze acties." "Wat zouden wij allemaal graag sportief succes in willen ruilen voor een gezonde Abdelhak, want juist hij was, is en blijft altijd Ajax. Zijn persoonlijke eigenschappen - vrolijk, dartelend, warm, met de borst vooruit en een gezond portie zelfvertrouwen - is wat Ajax altijd moet blijven uitstralen. Op het veld en op de tribunes." VOELBAAR "Helaas lukte het ons allen niet om dat te blijven brengen dit seizoen. Op het veld was het lang niet altijd dartelend, en ook op de tribunes was de warmte niet altijd voel baar. Zo eensgezind als we waren over ons gevoel voor Abdelhak - in menig 34ste minuut en in Geuzen veld - zo verdeeld waren we in onze reacties naar anderen in het rood- 'Zo eensgezind als we waren over ons gevoel voor Abdelhak Nouri, zo verdeeld waren we in onze reacties naar anderen in het rood-witte shirt.' witte shirt. Ik vind dat iedere sup porter vrij is in hoe te reageren als hij in het stadion is, dat betekent echter niet dat het mij als Ajaxfan geen pijn doet als er een Ajacied wordt uitgefloten." "De record-uitoverwinning tegen NAC (0-8), de twee overwinningen op onze vrienden uit Rotterdam, de knappe titel van Jong Ajax en het vernoemen van het stadion naar Johan Cruijff zijn momenten om met plezier aan terug te denken. Vooral dat laatste bracht velen vreugde." "Komend seizoen zullen we opnieuw veel emoties kennen, alleen dit keer hopelijk tranen van vreugde in plaats van verdriet. Want er is talent genoeg, de direc tie heeft ons een uitgebalanceerde sterke selectie toegezegd en wij spelen ons eerste seizoen in de Johan Cruijff Arena. Dus wij zijn - op het veld en op de tribunes - iets verplicht aan hen die ons ontvallen zijn. Zorg goed voor elkaar en de stad!" nr Bosman FEI3I Siaidevmd

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 16